10 Червня, 2024

710 $ за 8 днів при заливі на low price нутра-офери

У 2024 році СРА-мережа iMonetizeIt розширила список своїх оферів та вертикалей, запропонувавши партнерам затестити нову прибуткову нішу — Nutra. Невдовзі один із баєрів партнерки поділився цікавим кейсом заливу на low price офери.

Основні параметри

Офер: WEB WAP Apollos Low COD / BG; WEB WAP Nefro Aktiv Low COD / AL

СРА-мережа: iMonetizeIt

Джерело трафіку: Facebook

Період: 01.05.2024 – 08.05.2024

ГЕО: Албанія, Болгарія

Витрати: 550 $

Дохід: 1260 $

Чистий прибуток: 710$

ROI: 129%

Вибір ГЕО

Унікальність low price оферів полягає в широких можливостях при виборі ГЕО. Албанія та Болгарія мають хороший потенціал порівняно із Західною Європою. Медицина там не надто розвинена, і навіть життєво необхідні ліки не завжди є в аптеках, тому люди звертаються до альтернативної медицини та БАДів. Перевагами цих ГЕО є також хороша купівельна спроможність та порівняно недорогий трафік.

Технічні аспекти

Проксі: Ukraine mobile — 47 $ / місяць

Акаунти: акаунти в Україні, підключені до БМ.

Сервіс клоаки: Cloak it

Креативи

Перший тест партнер зробив за класичним для цієї сфери підходом — фото «до/після» схуднення + офер (продукт) + текст з багатообіцяючим меседжем. У результаті найкращу конверсію показали креативи з посилом «втрата ваги без тренувань».

Налаштування та перебіг РК

Джерелом партнер обрав Facebook, метою кампанії — конверсії. Запустив трафік і зробив деяку оптимізацію на рівні кампанії. Таргет був налаштований на ЦА у віці 35+.

Важливо, що для роботи було обрано low price офери з гарантом. “Low price” означає, що ціна на цільовій сторінці нижча, ніж зазвичай:

  • AL — 2400 ALL
  • BG — 37,5 LEV

Гарант — 15 лідів щодня, треш менше 50%, загалом гарант склав 32% за 8 днів кампанії. Середня ціна за лід CPL становила близько 2,5–3 доларів залежно від оптимізації.

Прелендинги

Партнер також закинув 2 преленди в спліт. Формат був досить стандартний: особисті історії та результати до/після.

Статистика від iMonetizeIt

За тиждень просування двох low price оферів з гарантом баєр отримав 193 ліди. 67 із них були апрувнуті рекламодавцем і в підсумку принесли прибуток у розмірі 1260 доларів. Як бачимо, Східна Європа показує багатообіцяючі результати навіть за такий короткий термін, але все залежить від ГЕО, оферів та креативів.

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF