28 Червня, 2024

Відкриваємо Африку: ROI 93% на беттінг офери в Сенегалі!

Що ви знаєте про африканський трафік? Адже в Африці зовсім не «голяк», як думає багато хто, а вкрай перспективна аудиторія. Кейс One Partners доводить, що саме в африканських країнах можна знайти справжні скарби, особливо з офером Mojabet

Коротка інформація

Офер: Mojabet | Reg Form | Android / IOS

Гео: Сенегал

Платформа: Facebook apps

Період тестування: 29.03-29.04.2024

Витрати: 2613 $

Прибуток: 5056 $

Профіт: 2443 $

ROI: 93,49%

Статистика кейсу

Вибір ГЕО

Сенегал — країна на заході Африки, столиця — Дакар (та сама кінцева точка раллі «Париж-Дакар»). Як і більшість африканських країн, Сенегал належить до Tier 3.

Населення в країні порівняно небагато — 17 мільйонів, але 5 мільйонів з них цілком платоспроможні (а отже, є нашою ЦА). Державна мова — французька, саме нею варто робити креативи. При налаштуванні рекомендуємо орієнтуватися на великі міста — це вищезгаданий Дакар, мільйонники Тієс, Діурбель, а також Сен-Луї, Луга та інші.

Тут добре лити практично на будь-які вертикалі — гемблінг, беттінг, нутра, товарка. Сенегальці достатньо азартні й обожнюють футбол (в Кубку африканських націй збірна країни регулярно опиняється на призових місцях).

Джерело трафіку

Загалом в країні станом на 2023 рік було близько 58,1% користувачів Інтернету, що є низьким показником порівняно з іншими ГЕО. Якщо ж проаналізувати соціальні мережі, то тут частка FB найбільша, тому командою було обрано саме цей сорс для заливу.

Крім Facebook, у народу Сенегалу також популярні такі мережі як Twitter, Instagram, YouTube і Reddit. 

Більшість оферів One Partners орієнтовані саме на ці джерела трафіку. Тож пиши менеджерам, і вони підберуть тобі офер на будь-який смак

Процес вибору креативу

Головне, що треба знати арбітражнику про Сенегал, — тут вкрай низька конкуренція. Тому залітають майже будь-які креативи. Гарно конвертять креативи зроблені в стилі місцевих новинних каналів. Також можна використовувати елементи з «повідомленням» та «сповіщенням» про виграш — необхідно тільки слідкувати, щоб вони мали локальний вигляд.

Звісно, ідеї швидкого збагачення, великих джекпотів і бонусів «тільки сьогодні» також актуальні для Африки й для Сенегалу зокрема. 

One Partners робить креативи під замовлення, то ж залишилось лише зареєструватися!

Як налаштовували рекламні кампанії?

Вже не перший і точно не останній раз команда One Partners використовувала додатки WWA. Це реально надійні прилки, тому в більшості запусків юзаємо саме їх. Плейсментом був Facebook на Android 12+.

І коротко по фактах:

  • Оплачувана мета: FTD
  • Виплата: 5 $
  • Цільова аудиторія: чоловіки та жінки від 22 років 
  • Мінімальний депозит: 0,12 $
  • KPI: щоб депнути, потрібно внести міндеп 0,12 $

При цьому рекл забороняв: 

  • мотивований трафік;
  • вказувати суми мінімального депозиту у креативах;
  • мультиакаунтинг, фрод, чарджбеки.

Висновки

Профіт понад 2400 $ за місяць? В гео Tier 3? Так, команда One Partners це зробила! 

Сенегал — одна з африканських країн, яка орієнтується на захід, тож тут працюють схожі моделі роботи. Цільова аудиторія має схожу мотивацію, а деякі відмінності тільки роблять дослідження країни цікавішим для арбітражника. 

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF