MyLead

Рік заснування – 2014
Головні напрямки
Виплати
Швидкість
Мінімальна сума
20$
Платежки
Модель співпраці
Відгуки (1)
4.0
0
0
0
Інформація

MyLead – це міжнародна партнерська мережа заснована в Польщі. Станом на сьогодні у нас представлено понад 4000 офферів, а спільнота вебмайстрів налічує вже більш ніж 578 000 людей по всьому світу. Своїм користувачам ми пропонуємо цілу низку унікальних інструментів, а саме: власну систему клоакінгу HideLink, чотири типи контен-локерів та два типи відео-локерів, Deeplink, Smartlink, Postback API, A/B тести й це ще далеко не все.

Ми активно наповнюємо сайт та ютуб-канал матеріалами, що будуть корисні як новачкам, так і досвідченим арбітражникам. А у разі персональних питань завжди можна звернутися до нашого україномовного сапорту, доступного 24/7 та готового допомогти незалежно від досвіду користувача.

Також після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, команда MyLead ініціювала акцію #digitALLforUkraine, метою якої є збір коштів для українців, що постраждали від війни.  

Представник MyLead
На жаль, на даний момент ніхто з представників MyLead з нами не зв'язався
Ви представник?
Зв'яжіться з нами:)
Зручність
5
Підтримка
5
Інструменти
5
Виплати
5
Надійність
5

Загальна оцінка
5
Анна
30 Листопада, 2023

Веду блог в Інсті та лию трафік на оффери пов’язані з одягом й косметикою. Обрала цю партнерку через великий список офферів у моїй ніші. Також дуже тішить, що багато партнерських прогарам мають функцію діплінку. Зі сапортом дуже зручно спілкуватися в Телеграмі, а працюють там досить приємні люди, які мені завжди допомагали за потреби. Всім рекомендую!

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на відгук від
Зручність
Підтримка
Інструменти
Виплати
Надійність

Загальна оцінка
4
Введіть правильний email