Завантажуємо
12 Травня, 2023

Інфоцигани? Знаємо таких! Чи ОК купляти курси по affiliate-маркетингу?

Якби була можливість купити всі існуючі курси по арбітражу і порівняти їх між собою, то ви б побачили на 90% однаковий контент, лише написаний іншими словами, і всього 10% контенту, придуманого самостійно авторами курсів, який, скоріш за все, ви б пропустили при проходженні навчання, бо там купа води і застарілої чи непотрібної інформації. 

Що ж робити в такому випадку людям, які б хотіли зайти в сферу affiliate-маркетингу і стати в ній спеціалістами? Чи варто довіряти свої гроші і час інфоцига…кхм…людям , які багато говорять про “успішний-успіх”? Давайте розбиратись разом! 

Про інфоциганів і менторів 

Чи правдиве правило, що “той, хто не вміє арбтражити – починає займатись інфоциганством”? 

В більшості випадків так, на жаль, ну або на щастя. Подумайте самі, який резон людині, яка може самостійно відлити трафіку з Фейсбука на гемблу і піднімати в день сотні-тисячі доларів витрачати час, писати курс для новачків, робити менторство, навіть якесь домашнє завдання, і потім продавати це все по 200-500$? 

Не заперечуємо, що є люди, які щиро хочуть і люблять ділитись інформацією з іншими, і навіть, дуже-дуже рідко, ця інформація буває корисна, а ще рідше, ця інформація буває актуальна і зрозуміла для новачків, бо не у всіх є талант навчати і пояснювати, навіть якщо вони вміють щось робити бездоганно.

Тому, знайти хорошого ментора – це справжня удача і найшвидший шлях досягти вершин в арбітражі, але все-таки більшість залежить від самої людини, її жаги навчатись чомусь новому та самоорганізації.

Головне – практика!

Арбітраж це, в першу чергу, про практику! Це, як ми писали раніше, дуже динамічна сфера, де все оновлюється настільки швидко, що ні один курс чи інфоциган не можуть встигнути за цим. Будь-яка “робоча схема”, що демонструється на публіку, може викликати захват лише у новачків, у інших це автоматично викликає тільки посмішку на обличчі. 

Тим не менш, теорія в арбітражі також є, але платити гроші за інформацію, яка є в інтернеті, на десятках медіа і відео в YouTube – це якийсь особливий вид мазохізму, хоча ми і не можемо засуджувати людей, які так роблять, бо напевно комусь витрачені гроші можуть бути мотивацією для навчання (спойлер: зазвичай це так не працює)

Що ж робити новачкам? 

Інформацію про те, що робити новачкам в арбітражі, ми напишемо в окремому пості, тепер хотілося б лише коротко описати основні поради від UAFF:

  1. Вивчіть максимально можливу кількість теорії по арбітражу, прокидайтесь і засинайте читаючи різноманітні кейси,статті і медіа-проекти, як наприклад UAFF, плавайте «як риба у воді» в теорії 🙂 
  2. Після цього пробуйте шукати команду, в ідеалі оффлайн, і намагайтесь влетіти туди на будь-яку позицію, від прибиральника до фармера, щоб відчути і побачити як це – арбітражити, там задавайте купу питань, пам’ятайте, що найдурніше питання – те, яке не було задане. 
  3. Через 2-3 місяці такого досвіду ви 100% зможете запустити свою першу компанію на IceCasino через AdSense чи Facebook 🙂 
  4. Постійно пробуйте запускатись, тестувати нові ГЕО і вертикалі, щоб знайти ту саму, в якій ви зустрінетесь з небаченим ROI і нарешті зможете гордо називати себе справжнім арбітраном.
  5. Ніколи не розслабляйтесь, бо рано чи пізно ваша унікальна схема перестане приносити профіт і прийдеться думати над чимось новим, тому не дайте цій ситуації застати вас зненацька.

А якщо немає можливості йти в команду, то починайте запускатись самостійно, наскільки дозволяє бюджет, тестуйте товарку, підписки, дейтинг, УБТ – дешеві і прості вертикалі з низьким порогом входу. Не забувайте – “сміливі завжди мають щастя!”

Головне – більше практики! 

До речі, можна інакше 

І ще… можливо у вас не вийде. Можливо, кампанія не запуститься, ви будете отримувати бан за баном, і руки будуть опускатись, що ж, і таке стається, дуже часто. 

Саме в такі моменти важливо розуміти, що арбітраж – це не лише заливи – це безліч цікавезних професій і занять, які так чи інакше пов’язані з ним. Тому, якщо у вас не вийде заливати – не біда, спробуйте попрацювати “на іншій стороні” як affiliate-manager, допомагаючи заробляти іншим вебам, супроводжуючи їх під час роботи з ПП чи як фармер/креативник, створюючи матеріали для байерів. Не всі народжені бути байерами, як і світ не крутиться лише біля цього – гроші, якщо вони вам важливі, є всюди – головне просто правильно їх шукати 🙂

Шукати безліч актуальних вакансій можна у нашому розділі на сайті або у UAFF HR в Telegram – приєднюйтесь.

Висновок 

Отож, як висновок, хочеться сказати, що арбітраж, як і будь-яка інша сфера, це про самоорганізацію і самонавчання. Більшість курсів можна знайти у відкритому доступі, а якщо ви все-таки вагаєтесь “А чи варто купляти оцей курс?” спробуйте спочатку пошукати його, чи аналоги, на різних форумах – скоріш за все він там буде.

А щодо менторства – так, воно дуже полегчить шлях, його можна знайти як у арбітражних командах, так і у чатах, наприклад у нашому дружньому чаті від UAFF, де ви завжди можете задати питання, що вас цікавлять – і вам підскажуть. 

У кожного своя історія успіху, і починається вона завжди з різних кроків 🙂 

Поділіться своєю думкою!
Введіть правильний email
Vic
24 Лютого, 2023

Погоджуюсь з думкою на рахунок курсів – воно дійсно немає ніякого сенсу, сам чеез декілька таких пройшов, а результату ноль, просто воду заливають
Гарна стаття!

Підтримай проект

Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF