11 Січня, 2024

Що таке беттинг в арбітражі трафіку та як працювати з цією вертикаллю

Один із найважливіших моментів у роботі арбітражника-новачка — це вибір вертикалі, з якою він планує працювати. Кожна із них має свої особливості, а тому спеціалісту завжди необхідно ознайомитись із ними якомога детальніше, щоб прийняти остаточне рішення. У цьому матеріалі ми розповімо про betting — одну з найпопулярніших вертикалей на сьогодні.

Що таке беттинг

Беттинг (від англ. “bet” — ставка) — це вертикаль, пов'язана з просуванням ставок на спорт. У беттінг-партнерці рекламодавцями є букмекерські компанії чи продавці прогнозів. 

Арбітражник за винагороду просуває офери букмекерських контор. Гравець робить ставку у букмекера на результат певної великомасштабної спортивної чи іншої події. Букмекер визначає коефіцієнт виграшу. У разі виграшу гравця, він отримає виплату, що перевищує зроблену ним ставку. У разі виграшу букмекера він забирає ставку. Умови оплати залежать від типу офера, обраної ПП, досвіду арбітражника.

Чим відрізняється беттінг від гемблінгу

Гемблінг — це вертикаль, пов’язана з азартними онлайн-іграми, тоді як беттінг — зі ставками на спортивні, кіберспортивні та інші масові події. У деяких випадках гемблінг та беттінг об’єднують в одну вертикаль, проте варто враховувати відмінності між ними.

Ліцензія

Більшість букмекерів мають ліцензії на провадження своєї діяльності, оскільки ставки на спорт дозволені в багатьох ГЕО. Гемблінг, навпаки, заборонено у багатьох країнах світу. Це перешкоджає вільному розміщенню реклами у популярних джерелах трафіку та ускладнює роботу вебмайстра.

Підходи

Креативи для гемблінгу відрізняються яскравими емоціями від виграшу, історіями успіху від знаменитостей і звичайних людей, подачею новин. У беттінгу в креативах найчастіше використовуються відомі спортсмени, спортивні події чи успішні капери.

Сезонність

Азартні люди завжди цікавляться гемблінг-оферами та можуть щодня грати в онлайн-казино. У беттінгу інтерес цільової аудиторії найбільш високий під час великих спортивних подій, які проходять у певний час. Саме тому стабільність заробітку в бетингу може бути меншою, аніж у гемблінгу.

Це пов'язано не лише з регулярністю конверсій, а й з умовами роботи у вертикалях. Так, у беттінгу найчастіше використовується модель оплати Revenue Share, а в гемблінгу також затребувані CPL і Hybrid офери. Це дозволяє арбітражникам диверсифікувати ризики.

Які бувають офери у беттінгу?

Ставити можна на:

 • спортивні чемпіонати (футбол, бейсбол, бокс, баскетбол, крикет, хокей, теніс, Олімпійські ігри);
 • кіберспортивні змагання (Dota 2, League Of Legends тощо);
 • світові події (наприклад, результати виборів).

Що можна просувати в беттингу

Типи оферів, які можна просувати в беттингу, є доволі різноманітними.

 • Бонуси на перший депозит (First Deposit Bonuses) — бонуси або безкоштовні ставки після першого внесення грошових коштів на рахунок в букмекерській конторі.
 • Безкоштовні ставки (Free Bets) — офери, що надають можливість зробити ставку без ризику втрати грошей. Як правило, ці ставки обмежені за сумою і оборотом.
 • Реферальні програми (Referral Programs) — стимулюють користувачів приводити нових клієнтів до букмекерської контори за допомогою унікальних посилань або кодів.
 • Бонуси за активність (Activity Bonuses) — бонуси або безкоштовні ставки за активність користувача, таку як щоденні ставки або участь у промо-акціях.
 • Бонуси за вірність (Loyalty Bonuses) — спеціальні привілеї для постійних клієнтів букмекерської контори.
 • Гарантовані виграші (Guaranteed Wins) — офери, які обіцяють виграш або повернення ставки у випадку певних результатів подій.
 • Кешбеки (Cashback) — повертають частину витрачених грошей користувачам у вигляді грошових або бонусних винагород.

Як створити креатив для беттінг-офера

Що більше ви просуваєте беттінг офери, то більше підходів та ідей щодо створення крео ви помітите. Ми розповімо про особливості створення креативів для цієї вертикалі.

Використовуйте відомі імена. Незалежно від виду спорту, вам потрібно добре знати гравців топ-рівня. Фото спортсменів перед важливими матчами чи порівняння команд доможуть створити ефективні креативи.

Підкресліть можливості виграшу та бонуси. Гравці завжди шукають можливості отримати додатковий прибуток чи бонуси за перші депозити. Використовуйте це у своїх креативах.

Створіть враження особистого досвіду. Залучіть гравців, задавши їм питання або надаючи інформацію, яка змусить їх відчути себе експертами.

Поділіться історіями успіху. Показуйте, як люди виграють великі суми завдяки ставкам, це допоможе мотивувати ЦА до дії.


Створюйте привабливі креативи. Використовуйте високоякісні зображення, які привертають увагу вашої цільової аудиторії та зважайте на мову обраного гео. Важливо тестувати кілька варіантів креативів та аналізувати їхню ефективність.

Популярні джерела трафіку в беттінгу

Серед джерел трафіку в беттінгу найбільш популярними є:

 • Пошукові системи (SEO). Велика частина трафіку приходить з пошукових систем, коли користувачі шукають інформацію про ставки, стратегії або букмекерські контори.
 • Реклама в Інтернеті (PPC). Рекламні кампанії в Google Ads або інших мережах можуть допомогти залучити трафік за допомогою платних оголошень.
 • Соціальні медіа. Реклама у соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, Telegram або Twitter, може бути ефективним способом привернення уваги до беттінгу.
 • Контент-маркетинг. Створення цікавого та корисного контенту, такого як статті, блоги, відео або інфографіка, може залучити органічний трафік шляхом надання корисної інформації для гравців.
 • Електронна пошта. Розсилка рекламних пропозицій та акційних промокодів також може залучати трафік від підписників.
 • Push-повідомлення. Сповіщення від браузера або мобільного додатка з рекламою або акціями, що спливають на робочому столі або на головному екрані смартфона користувача.

Особливості ЦА в беттингу

У беттінгу аудиторія переважно чоловіча. Менше 10% від загальної кількості активних користувачів складають жінки. Що ж до віку, то тут розкид дуже широкий, від 18 і до 45 років, але ЦА буває і старшою. 

Ядро гравців складають люди середнього віку, які готові йти на ризик заради задоволення. Найчастіше це одружені люди з повною середньою чи навіть вищою освітою. Працюють за наймом на позиції спеціалістів або звичайних службовців. 

Найбільша кількість ставок припадає на футбол. За ним йдуть хокей та баскетбол, потім теніс.

Популярні беттінг-партнерки

До популярних партнерських програм, які працюють у вертикалі беттингу, можна віднести:

 • PIN-UP Partners;
 • Bet365 Affiliates;
 • 1WIN Partners;
 • BETSSON AB;
 • MyLead.

Також ви можете ознайомитись із рейтингом беттинг-партнерок від UAFF.

Ці компанії дозволяють заробляти, грамотно залучаючи трафік та розширюючи аудиторію беттінг-компаній.

Скільки можна заробляти в беттінгу

Швидко та легко заробляти від 100 $ на день на беттінгу можуть навіть новачки в арбітражі трафіку. На прибуток партнера впливають такі чинники, як вид офера, ставка, модель оплати, джерело трафіку. 

На ставках легко заробити особливо під час великих спортивних подій. Не обмежуйте потенційну ЦА, тестуйте безліч підходів і додавайте різні креативи — і тоді успіх вам гарантовано!

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF