17 Липня, 2023

CPA-Band: комфортний спосіб заробітку на криптовалюті

Сьогодні криптовалюта вже  беззаперечно посідає місце серед найперспективніших напрямків фінансової галузі. На підтвердження цього факту, передові держави   впроваджують законодавчі ініціативи щодо регулювання ринку крипти, а об'єм інвестувань у цей вид валюти стабільно збільшується. Якщо вам давно кортить спробувати свої сили та навички у крипто/FX вертикалях та долучитися до клубу досвідчених та успішних вебів, не слід нехтувати золотим правилом – партнерку слід обирати  свідомо. Адже в нашій справі, репутація та досвід ПП значно важливіша за високі ставки та солодкі умови по офферах.

Наразі, UAFF пропонує оглянути можливості профільної партнерки CPA-Band.

Знайомство з платформою

Біля витоків CPA-Band стояло троє однодумців, з багаторічним досвідом в онлайн-рекламі. Для свого проекту вони обрали кредо “call it as you wish”, оскільки головною ідеєю було – створення конкурентного, корисного, простого, багатофункціонального сервісу, який би максимально закрив всі потреби аффіліата. Команда партнерської програми працює вже протягом двох років і, по суті, надихається взаємодією з партнерами, адже по сьогоднішній день, мета залишається незмінною – запропонувати аудиторії сервіс якості кращої, ніж вже є на ринку, яких би критерій це не стосувалось.

Можливості партнерки

CPA-Band позиціонує себе як гравець крипто/FX вертикалі, проте зазначає, що вміє працювати з усім, що присутнє у фінансовій вертикалі.

Своїм партнерам тут пропонують наступні моделі виплат:

 1. CPA – фіксована оплата за здійснену цільову дію (депозит, реєстрація, і т.д).

2. CPL – вартість залучення одного потенційного клієнта з конкретного канала або джерела трафіку.

Щодо вимог до якості трафіку, партнерська програма попереджає, що не толерує фрод, проте, загалом тут не створюють чітких рамок стосовно джерел трафіку а також умов співпраці, адже партнерка максимально орієнтована на вебмайстра.

Для просування рекламної кампанії, CPA-Band може запропонувати партнерам додаткові інструменти:

 • оффери від прямих рекламодавців;
 • додавання будь-яких офферів за запитом;
 • підбірка креативів та готові набори від прямих рекламодавців;
 • live-трекінг (статистика в реальному часі);
 • можливість передавати статистику через Post-back та API;
 • допомога з інфраструктурою (ленди, преленди, клоакінг, креативи).

 Особливості ПП

Дворічний досвід CPA-Band в галузі доводить, що сильна сторона проекту – це розуміння технологій та потреб учасників ринку. Головними принципами взаємодії команди із партнерами є: уважність, технічність, відкритість до нових ідей та пропозицій, активність та гнучкість у розвитку та самовдосконаленні.

Особлива увага, беззаперечно, належить комунікації з партнерами.

CPA-Band дотримується політики, що кожен вебмайстер повинен мати вибір задля втілення своїх цілей. Такий підхід дає можливість ідеально підбирати оффер під кожного партнера.

В партнерській програмі не акцентують увагу на конкретних офферах, оскільки тут їх велика кількість, це ж стосується й вибору ГЕО. Приємно, що навіть на старті співпраці, партнеру доступні всі наявні пропозиції. Можна одразу звернутися до персонального менеджера із конкретним запитом або з проханням підібрати оффер під досвід вебмайстра. У разі, якщо досвід відсутній – під його вподобання. Для того, щоби співпраця була якомога плідною та комфортною, команда ПП наполегливо радить  дослухатися до рекомендацій з приводу ГЕО.

В CPA-Band діє уважний, мотивований саппорт. Оскільки в партнерці працює власний медіабай, арбітражник може сміливо розраховувати на професійний супровід менеджерів з високим рівнем експертності та релевантним досвідом. В будь-якому випадку, новачок буде забезпечений рекомендаціями та порадами.

Для своїх партнерів платформа пропонує цілу низку смачних плюшок:

 • підняття ставок зі збільшенням об'єму: чим довше працює партнерка, тим більше можливостей пропонує вебмайстру (ексклюзивні оффери, якісніші умови);
 • рефералка 5% від доходу (приведи вебмайстра – отримай 5% від його виплат);
 • бонусна програма;  
 • смачні щомісячні бонуси;
 • співпраця з командами та агенціями на індивідуальних та максимально привабливих умовах.

Просування бренду

Ще  донедавна акції та івенти CPA-BAND не виходили на широкий загал, а проводилися виключно для давніх та постійних партнерів. Проте, саме зараз команда працює над масштабуванням конкурсів і великих розіграшів та втілює ідею власного мерчу. Свій вихід у паблік партнерка планує відповідально, тому вимоги до мерчу високі: ексклюзивність, преміум якість та на 100% відповідність настрою CPA-BAND та сфери загалом!

До речі, для наших читачів партнерка підготувала акцію: зроби 10 (10+1 CPA) депозитів та отримай +1 в подарунок за промокодом UAFF (просто напиши своєму менеджеру).

Кабінет у партнерскій програмі

Щоби зареєструватися в CPA-BAND необхідно заповнити стандартну форму та дочекатися фідбеку від саппорту. Після активації акаунту, партнер отримує доступ до особистого кабінету та зв’язок із персональним менеджером.

Після авторизації ви опинитесь у розділі  Dashboard – тут відображається загальна інформація, статистика та звітність щодо активності гравців;

Меню сайта інтуїтивно зрозуміле та лаконічне. У верхньому полі зазначені три основні розділи, де 

Leads – докладно відображає аналітику щодо залучених лідів;  

Marketplace – дозволяє обирати вертикаль та оффер;

Smartlinks – допомагають відстежувати статистику по партнерських посиланнях.

Додаткові розділи можна знайти, натиснувши на значок з трьома рисочками, у лівому верхньому кутку. Тут відкривається доступ до таких інструментів деталізації статистики та індивідуального налаштування кампанії, як Reports та Pixels. 

Виплати

В CPA-Band холд становить 7 днів (попередній тиждень оплачується у понеділок). Платформа максимально дотримується кастомного підходу до виплат, тож всі питання щодо бажаного графіку виплат розглядаються індивідуально.

Сервіси для виведення коштів в CPA-Band:

 • Capitalist;
 • Bank wire;
 • Crypto.

Мінімальна сума для виведення коштів – еквівалент 100$.

Висновок

CPA-Band конкурує на ринку два роки, проте не втрачає бажання та темпів щодо розвитку і вдосконалення свого продукту. Якість та різноманітність сервісу, привабливі ціни, зручна інфраструктура та кваліфікована підтримка, а головне – орієнтованість на клієнта, чудово мотивують до співпраці з платформою. Долучайтесь, пробуйте сили у перспективній вертикалі та приймайте участь у акції з промокодом UAFF, а ми бажаємо заробити “всі гроші світу” легко, разом з CPA-Band!

Якщо ж ви вже маєте досвід співпраці з CPA-Band, запрошуємо поділитися враженнями з нашими читачами. Відгуки про мережу можна знайти на нашому сайті, в каталозі ПП.

Реєстрація — https://cpaband.io/

Telegram channel — https://t.me/cpaband_community 

Telegram chat — https://t.me/cpaband_aff  

Instagram — https://instagram.com/cpaband?igshid=YmM0MjE2YWMzOA== 

For contact — @cpabandcontact або розділ «Contacts» на сайті

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF