Рейтинг Adult Партнерських програм

Партнерський маркетинг — це взаємовигідний формат співпраці рекламодавця та фахівця із залучення трафіку. Така спільна робота дозволяє досягти своїх цілей усім сторонам: рекламодавець знаходить покупців для свого товару або послуги, а вебмайстер чи арбітражник отримує прибуток за виконання користувачами цільових дій.

 

У цьому рейтингу від UAFF ми зібрали найкращі adult партнерки, а також відгуки реальних фахівців, які допоможуть вам порівняти переваги і недоліки різних партнерських програм, долучитися до партнерів ПП та розвивати свої навички в арбітражі трафіку.

 

Що таке адалт партнерки

 

Партнерські програми адалт — це партнерські програми, які працюють з офферами 18+. Термін «Адалт» походить від англійського слова «adult», що перекладається як «дорослий». В інтернет-спільноті під цим розуміють сайти для дорослих, які містять еротичний і порнографічний зміст у різних форматах: відео, фотографії, анімація, текст.

 

Ці сайти заробляють гроші за рахунок платного доступу до перегляду і завантаження матеріалів, а також завдяки тизерній рекламі.

 

Вимоги до таких сайтів включають:

1) обов’язкова мітка “16+” або “18+”;

2) відсутність “шокуючих” і занадто відвертих матеріалів;

3) не використання ненормативної лексики.

 

Види та направлення

 

Адалт

 

це ніша в арбітражі трафіку, до якої можна віднести декілька категорій офферів.

 

Дейтинг

 

Дейтинг в адалті — це категорія офферів, яка пов’язана з онлайн-знайомствами для дорослих. Цільова аудиторія в такому випадку — це люди, які шукають партнера для несерйозних або виключно сексуальних стосунків.

 

Вебкам

 

Вебкам — це онлайн-чати еротичного характеру, де моделі (зазвичай, дівчата) спілкуються з користувачами в реальному часі, часто заробляючи гроші за рахунок чайових, приватних шоу та підписок.

 

Нутра та товари

 

Товарка, нутра — оффери для потенції, збільшувачі статевих органів, збудники, інтимні іграшки, засоби контрацепції або стимуляції, еротичний одяг — тобто продукти, які спрямовані на задоволення потреб дорослої аудиторії та вирішення певних проблем.

 

Наприклад, креативні банери з тематикою порно, розміщені на прелендингах, можуть ефективно привертати увагу до продуктів для підвищення потенції, які пропонуються за CPA моделлю. Ринок дорослих іграшок і товарів також постійно зростає, пропонуючи інноваційні продукти, що покращують інтимне життя і підвищують задоволення.

 

Ігри

 

«Дорослі» інтернет-ігри — ігри, в яких потрібно донатити за додаткові опції, відверті сцени та сюжети для дорослих, що додають гравцям більше інтерактивного контенту та персоналізованого досвіду.

 

Типи заробітку

 

Арбітраж

 

Перший спосіб монетизації трафіку на адалт-сайтах — партнерський маркетинг. У цьому випадку фахівець може стати афілійованим партнером інших компаній, які пропонують продукти чи послуги, пов’язані з адалт-нішою. Партнер отримує оплату за кожний продаж або дію, виконану відвідувачем, який перейшов за унікальним партнерським посиланням. Варто обирати партнерки, які пропонують щедрі комісійні виплати та надають якомога більше інших переваг.

 

Реклама

 

Другий спосіб заробітку в ніші adult — реклама. Ви можете використовувати рекламні мережі, такі як Google AdSense або ExoClick, щоб розмістити контекстну рекламу на своєму сайті. Ці мережі дозволяють показувати рекламні оголошення, які відповідають контексту сайту, а його власник отримує оплату за кожен клік або показ реклами — і таким чином може непогано заробити.

 

При цьому варто оптимізувати розташування та формати рекламних блоків на сайті, щоб максимізувати доходи від контекстної реклами. Також можна використовувати формат лендінгу — такі сторінки створені спеціально для залучення та конвертації трафіку за допомогою використання привабливого дизайн і відвертого контенту для привернення уваги дорослої аудиторії.

 

Соціальні мережі

 

Третій спосіб — робота із соціальними мережами. Тут можна отримати як платний трафік, так і умовно безкоштовний (УБТ). Останнє можливе за умови грамотного використання тематичних груп, активного коментування, взаємодії з іншими користувачами соціальної мережі.

 

Проте заробити також можна і на власному adult-контенті. Створюйте привабливі пропозиції, встановлюйте ціни та запропонуйте аудиторії можливість придбати певний контент чи послуги. Цей спосіб монетизації дає велику гнучкість та контроль над доходами.

 

Оптимізація доходів від адалт-трафіку потребує постійного тестування, аналізу даних та адаптації. Вивчи переваги твоєї аудиторії, стеж за метриками і проводи експерименти з різними способами монетизації.

 

Моделі оплати

 

SOI — заповнення анкети, форми, заявки на ресурсі;
DOI — заповнення заявки та її підтвердження (як правило, за емейлом);
PPS (те саме, що і CPS) — плата за продаж;
RevShare — виплати за здійснення повторних покупок користувачем;
CC submit — заповнення даних про кредитну картку;
PPL (те саме, що і CPL) — оплата за лід;
CPI — оплата за встановлення додатку чи спеціальної програми;
PPC – оплата за клік.

 

Інструменти

 

Платформи для залучення трафіку:

 

1) Рекламні мережі (зокрема ті, що спеціалізуються на адалт-сайтах).

2) SEO та контент-маркетинг (оптимізація сайтів для пошукових систем та створення якісного контенту, що привертає органічний трафік).

3) Соціальні мережі та форуми (Twitter, Reddit тощо).

4) Email-маркетинг (збір та використання бази email-адрес для розсилок з контентом для дорослих).

5) Партнерські програми та СРА-мережі.

6) Pops та Push-повідомлення (рекламні оголошення, що з’являються при відкритті вікна браузера, натисканні на певну область сторінки або у вигляді push-сповіщень).

7) Кампанії в месенджерах (використання платформ, таких як Telegram, для поширення контенту).

8) Відеореклама та прероли (розміщення відеореклами на адалт сайтах).

9) Native-реклама (інтеграція у вигляді нативних оголошень, що органічно вписуються в контент сайту).

 

Кожен з цих інструментів має свої особливості і підходить для різних цілей та аудиторій. Вибір залежить від стратегії бізнесу, ЦА та бюджету.

 

Особливості роботи

 

Робота в адалт-сфері має низку особливостей, які варто враховувати для ефективного ведення бізнесу та досягнення успіху. Ось деякі з них:

 

Юридичні обмеження та регулювання

 

Контент має бути доступний тільки для осіб старше 18 або 21 років, залежно від законодавства конкретної країни. Також обов’язкове дотримання законів про захист дітей від експлуатації, отримання згоди моделей, дотримання правил конфіденційності.

 

Платіжні системи та фінансові аспекти

 

Багато традиційних платіжних систем (банки, платіжні шлюзи) мають обмеження на роботу з адалт-сайтами, що вимагає використання спеціалізованих платіжних процесорів (наприклад, SegPay, CCBill). А через високий ризик шахрайства і повернень коштів, комісії за транзакції в адалт-сфері можуть бути значно вищими.

 

Маскування та маркетингові стратегії

 

Багато рекламних платформ (Google, Facebook) забороняють або обмежують рекламу адалт-контенту, що вимагає використання спеціалізованих мереж та платформ. Для обходу обмежень іноді використовуються прийоми маскування контенту або реклами (наприклад, за допомогою клоакінгу).

 

Технічні аспекти

 

Варто подбати про захист даних користувачів та моделей від витоків і хакерських атак, а також забезпечити високу якість відео та фото, швидке завантаження сайтів, адаптацію під мобільні пристрої.

 

Зважаючи на всі ці особливості, робота в адалт-сфері вимагає уважного підходу і адаптації до мінливих умов ринку.

 

Скільки можна заробити на adult партнерках

 

Ставки в різних партнерках коливаються: партнер може отримати, наприклад, від 0,05 до 13 $ за CPA моделлю оплати. Ставки за моделлю оплати DOI можуть сягати 30 $ за апрув, іноді також нараховуються бонусні 10 $ за підписку. В цілому на просуванні одного оффера можна заробити близько 700–1000 $ за місяць.

 

Огляд адалт партнерок показує, що ці програми пропонують високу комісію та широкий вибір пропозицій. Після пандемії попит на адалт-продукти в інтернеті збільшився, і сьогодні ця ніша є дуже популярною як серед новачків, так і серед досвідчених арбітражників.

 

Заробіток на найтоповіших адалт партнерках може бути дуже високим при правильному підході до маркетингу, вмілому використанню інструментів аналітики і оптимізації, ретельному тестуванню.

 

Адалт партнерські програми з оплатою за кліки
Адалт партнерки за реєстрацію
Зарубіжні адалт партнерські програми
Адалт партнерки підписки
Адалт SMS партнерки
Адалт партнерські програми для ігор
Адалт партнерські програми для Instagram

Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF