6 Червня, 2024

Адалт в арбітражі трафіку: що потрібно знати новачку

Щоб успішно заливати трафік на дорослі сайти й отримувати хорошу конверсію, потрібне гарне розуміння ЦА, підбір правильних джерел і оферів, вміння створювати відповідні креативи. Арбітражник повинен тримати руку на пульсі та вміти оптимізувати стратегію. Як лити на адалт, з якими партнерками співпрацювати, які підібрати крео — про це та багато іншого розповімо у цій статті.

Що таке адалт в арбітражі трафіку

Адалт (adult) — це вертикаль в партнерському маркетингу, яка пов’язана із залученням трафіку 18+. Знання у цій сфері та навички заливу на адалт можуть приносити хороший і стабільний прибуток. Разом зі зростанням попиту на подібний контент та активності користувачів, адалт стає все більш популярною нішею серед новачків та досвідчених арбітражників.

Популярні джерела трафіку в адалті

Підбір правильних джерел є однією з основних складових успіху в адалт-арбітражі. Хороша новина полягає в тому, що в цій вертикалі існує безліч сервісів та каналів, які забезпечують арбітражникам якісний трафік. Але перш ніж вибрати відповідне джерело, ми рекомендуємо врахувати кілька важливих факторів: 

 • ЦА та ГЕО вашої кампанії. Певні джерела є більш популярними в окремих регіонах. Ви маєте підібрати джерела, де ваша ЦА найбільш активна.
 • Можливості та функції джерела. Деякі платформи пропонують більш розширені можливості для таргетингу, тому їх потрібно враховувати в першу чергу.
 • Репутація джерела. Вивчення відгуків та ознайомлення з рейтингом платформ допоможе вам зрозуміти, наскільки вони авторитетні серед вашої цільової аудиторії. 

Підбір джерел під адалт — це справжнє мистецтво, яке потребує постійних пошуків, тестування та оптимізації. Отримати трафік 18+ можна з популярних джерел, таких як соціальні мережі та Google. В цій вертикалі також активно використовуються пуші, попси, нативна та банерна реклама.

Ця тактика роботи з адалт є класичною. Щоб залив був прибутковим, необхідні солідні вкладення, обов'язкове використання клоаки та засобів анонімності. Також одразу варто запастися великою кількістю акаунтів.

Олександра, Senior Affiliate Manager партнерської програми Datify.Link, розповідає:

«Найефективнішими джерелами трафіку в адалті залишаються SEO, Google та Facebook. До більш незвичних можна віднести Reddit. Це перспективне джерело із величезною аудиторією. Також в цій вертикалі дуже популярним є умовно-безкоштовний трафік. Наші партнери — як новачки, так і профі з великим досвідом — часто використовують такі джерела УБТ, як TikTok, Instagram та спам у Telegram».

Якщо класичний варіант заливу на Google та соцмережі вам не підходить, можна розглянути й інші варіанти. Хороший трафік дають порносайти та інші ресурси 18+, а також різноманітні розважальні сервіси, як от сайти із фільмами. Але варто врахувати, що реклама у такому випадку може обійтись вам дорожче.

Багато арбітражників використовують підхід одночасного розвитку відразу декількох тематичних акаунтів. По досягненню об’ємів трафіку необхідного рівня його можна почати заводити на ваш офер. Але потрібно врахувати, що акаунти можуть блокувати при поширенні посилання на офер. Цю проблему можна вирішити фармінгом акаунтів або використанням інших методів обходу блокувань. Часто такий підхід використовують для заливу трафіку на OnlyFans.

Серед умовно безкоштовних джерел трафіку в адалт-ніші також розрізняють масфоловінг. Незважаючи на те, що методика втратила свою популярність, принести корисні ліди вона все таки може. Непогано працюють також масові коментарі, розсилки в соціальних мережах, месенджерах та через електронну пошту.

За наявності особистого сайту або блогу ви можете публікувати контент 18+ з метою залучення відповідної аудиторії. Важливо тільки стежити за тим, щоб усіх правил та умов було дотримано.

Ключові особливості роботи з адалт

ЦА ніші адалт — це чоловіки у віці 25–45 років. Рідше в цій вертикалі зустрічаються жінки. 

«Найбільш популярним залишається традиційний адалт, вебкам і, відповідно, в цій категорії оферів спостерігається найбільша конкуренція, оскільки до неї можна віднести багато популярних платформ і сервісів. Менш популярними (а отже — і менш конкурентними) є гей-оффери, транси. Найрідше партнери обирають для роботи нішеві офери на кшталт БДСМ і фетиш»

— розповідає Олександра, Senior Affiliate Manager партнерської програми Datify.Link.

Основними плюсами вертикалі адалт є:

 • Стабільність — ця ніша завжди затребувана та ніколи не втратить своєї актуальності. Вона не залежить від сезону та здатна приносити арбітражнику стабільний високий профіт;
 • Охоплення — ЦА у цій вертикалі справді досить широка. Одні люди прагнуть знайомств, інші хочуть урізноманітнити та поліпшити своє інтимне життя, треті шукають диво-засоби, сподіваючись на вирішення своїх проблем та подолання комплексів.
 • Велике різноманіття оферів — лити трафік можна на дейтинг, товарку, нутру, ігрові продукти 18+, різні приватні сервіси тощо. 

Проте, як і в будь-якій іншій вертикалі, в адалті є і свої мінуси, а саме:

 • Проблема з класичними джерелами. Заливати трафік з Facebook та інших соціальних мереж складніше, ніж в інших нішах, оскільки на цих ресурсах висуваються дуже суворі вимоги до рекламування еротичного контенту. Працюючи з трафіком з класичних джерел, необхідно вміти якісно його приховувати. Проблема вирішується використанням клоаки та великою кількістю акаунтів.
 • Висока конкуренція та значні вкладення. Проблема вирішується використанням умовно безкоштовних джерел, про які ми писали вище. Також потрібно мати на увазі, що великі вкладення в адалт-нішу при правильній стратегії можуть сповна окупитися. 

На що можна лити в адалт-вертикалі

У сфері адалт існує досить широкий вибір оферів, з якими може працювати арбітражник. Ось декілька популярних категорій, на які можна заливати трафік у цій вертикалі:

Дейтинг. Йдеться саме про знайомства 18+. Краще вдаватися до простих цільових дій. Що стосується створення крео, слід дотримуватися природності — не варто обирати крео з дівчатами модельної зовнішності. Практика показує, що найбільший профіт приносить натуральність та природна краса.

Засоби для поліпшення стану здоров'я, потенції, збільшення статевих органів. Цей вид оферів належить також до вертикалі нутра, на яку найкраще лити через сайти для дорослих. Конвертними крео для просування цих оферів будуть варіанти з використанням сантиметрів, цифр, статистики, кількістю часу, необхідного для вирішення наявної проблеми.

Товарка. Сюди входять інтимні іграшки, засоби контрацепції або стимуляції, еротичний одяг. Політ фантазії для створення крео з цими оферами може бути ще ширший. Незважаючи на велику конкуренцію, з модерацією в даному випадку буде значно менше проблем.

Ресурси 18+. Сайти для дорослих, вебкам та тематичні додатки щедро платять за залучений трафік. Добре конвертують тізерні крео з певною пропозицією, яку можна розглянути при переході за посиланням.

Ігри. Цей напрямок залишається недооціненим багатьма арбітражниками, проте він вирізняється досить лояльною ЦА. Вибирайте пропозиції з можливістю роботи за СРА-моделлю. Для створення крео використовуйте нарізки з геймплею.

OnlyFans. Популярна платформа, користувачі якої платять за доступ до ексклюзивних фото, відео та інших матеріалів, які творці контенту публікують на своїх сторінках. Арбітражники можуть використовувати, наприклад, Instagram, Twitter та TikTok, щоб створювати привабливі профілі і перенаправляти трафік на OnlyFans. 

Приклади кейсів

Перейдемо до практики та продемонструємо вам реальні кейси досвідчених та не дуже арбітражників, які заробили на адалт.

Кейс арбітражника-початківця

Фахівець вирішив лити на Tier-3. Інтимні знайомства повинні були в теорії дати чудові результати. Завдяки низькій конкуренції ціна за клік виявилася також невисокою. Менеджер партнерки підсказав, які ГЕО краще вибрати: Алжир, Ліван, Сирія. Було перекладено кілька оферів арабською мовою та створено креативи. 

Арбітражник вкинув перші 30 $, запустив нову РК та залишив тільки крео, що конвертують. У перші два тижні веб вийшов в плюс на понад 100 $. Деталі цього кейсу — за посиланням.

190% ROI на збільшувачах

Такі офери, як збільшувачі інтимних органів, користуються величезним попитом. Щомісяця з'являються нові пропозиції в цьому сегменті. Такі продукти добре просувати через акції. Арбітражник вибрав досить вдалий креатив. Він використав класичну тему асоціацій статевого органу з овочем. Трафік заливався через Facebook із клоакою. Було запущено близько 20 крео, потім було обрано ті, що найбільше конвертують.

На самому піку своєї популярності крео сягнуло 300% ROI. Вкладення — 5 000 $. Профіт — 14 900 $. Деталі кейсу читайте за посиланням.

Партнерські програми в адалт

Ось кілька прикладів популярних партнерських програм, що працюють з адалт-трафіком:

Ці та інші ПП надають партнерам вигідні умови, завдяки яким веби можуть отримувати хороший та стабільний прибуток в адалт-вертикалі. Наприклад, Datify.Link пропонує конкурентні виплати та капи, ексклюзивні умови під якісні та нові типи трафіку. Медіабаїнг-команда ділиться експертними порадами, допомагає з підбором креативів. Також партнерка надає преленди і може зробити їх під запит. 

AdultForce — ще одне хороше рішення для партнерської співпраці в адалті. Компанія не стоїть на місці та постійно пропонує клієнтам нові офери та найкращі умови співпраці. Афіліатам надається доступ до статистики в режимі реального часу, топових інструментів та солідних виплат за приведений трафік. Співпраця з найкращими компаніями в галузі, такими як SexyHub, Reality Dudes, Seancody.com, Babes.com та іншими гравцями ринку робить партнерку особливо вигідною та перспективною для заробітку. 

Популярний сайт знайомств Seeking.com нагороджує партнерів щедрими комісійними за кожного приведеного клієнта та успішний продаж. Вебмайстрам надається персональний менеджер, команда дизайнерів та витратні матеріали, які дозволять підвищити профіт. Комісійні виплачуються щомісяця. Для отримання виплати потрібно заробити мінімум 25 $.

Також ви можете обрати надійну партнерку для заробітку в цій ніші завдяки рейтингу адалт-партнерок від UAFF.

Скільки можна заробляти у вертикалі адалт

Дати точну відповідь на питання про конкретний заробіток на адалт-оферах дуже складно. Всі кейси індивідуальні, а заробіток безпосередньо залежить від досвіду вебмайстра та інших факторів, таких як:

ГЕО. Сума виплат залежить від того, куди ви ллєте трафік.

Офер. Геймінг-продукти, як правило, найдешевші, потім йде дейтинг, в якому можуть платити від 4–5 евро за реєстрацію. Товарні офери зазвичай є найбільш високооплачуваними. Ось кілька прикладів оферів та ставок, які представлені у партнерській програмі Datify.Link:

 • TopLocalSingles (US) — 10 $
 • The Local Date (US) — 8 $
 • Liebein (DE) — 5 EUR
 • Amantesegreto (IT) — 3.5-4.5 EUR
 • Senioren-Dates (DE) — 4 EUR

Бюджет. Що більший ваш стартовий бюджет, то більше кампаній ви зможете протестувати та виявити найбільш робочі зв'язки. 

Останній пункт не критичний, адже в ніші адалт ви можете почати заробляти навіть з умовно безкоштовними джерелами. Однак сподіватися на занадто великі заробітки в даному випадку не варто. Ми рекомендуємо все ж підготувати певну суму для заливу та тестування різних гіпотез, купівлі трафіку за високими ставками та масштабування кампаній для досягнення максимального профіту. 

Олександра, Senior Affiliate Manager партнерської програми Datify.Link, зазначає:

«Новачки, на нашу думку, можуть заробляти від декількох десятків до декількох сотень доларів на місяць, оскільки на старті в них обмежені знання, досвід та бюджети. Профі не мають рамок доходу — він може сягати сотень тисяч доларів на місяць, оскільки вони володіють експертизою в сфері, часто необмеженими бюджетами, великою мережею контактів, а також майстерним вмінням застосовувати інструменти аналітики та оптимізації».

Висновки

Як і всі інші вертикалі, адалт має свої сильні та слабкі сторони. Серед плюсів адалт-вертикалі — величезне різноманіття продуктів та оферів, що дає змогу вибрати найкращий варіант під ваші індивідуальні уподобання, чудові перспективи для великого прибутку, проста та зрозуміла цільова аудиторія.

Незважаючи на те, що в Facebook та Google Ads будь-які види еротичної реклами заборонені, вебмайстри навчилися успішно обходити блокування та отримувати великі доходи у цій ніші. 

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF