15 Квітня, 2023

Корисні браузерні розширення для арбітражників

Ким є сучасний арбітран? Одиноким ковбоєм у диких і безжальних преріях маркетингу чи людиною-оркестром, що спроможна завзято виконати місячну сонату пальцями ніг, допоки руки зайняті перепискою із саппортом? Чесно кажучи, ми до сьогодні так і не визначились, адже рутинні процеси арбітражу – це пошуки ідей для крео, SEO-оптимізація, безкінечний аналіз сайтів, груп у соцмережах і конкурентів та ще багато інших, не менш важливих функцій у просуванні.

Натомість, UAFF пропонує свіжий огляд корисних розширень для браузера, які допоможуть вебмайстру впоратися із купою різнопланових завдань та зекономлять час для кальяну та медитацій.

SimilarWeb

Арбітраж трафіку – конкурентне середовище, тут потрібно постійно тримати «руку на пульсі». Окрім відстеження трендів та «нововведень» від рекламних мереж, необхідно регулярно моніторити роботу конкурентів. SimilarWeb – сайт веб аналітики, що надає арбітражнику аналітичне зведення по поведінці користувачів та діяльності конкурентів:

 • обсяг та джерела трафіку;
 • аналіз ключових слів та час перебування на сайті;
 • аналіз лендінгів конкурентів та їх успішність у РК;
 • перегляд сторінок;
 • показники відмов та ін.. 

Social Mention

Зручна платформа для аналітики контенту, складу ЦА соцмереж та її інтересів. Можна налаштувати звітність під власні задачі на основі даних, з близько сотні, соцмереж. Додаток дозволяє не тільки зрозуміти, як клієнти взаємодіють із рекламою, але й керувати профілями та користуватись функціями відкладених публікацій та швидкої взаємодії з коментарями. Приємною відмінністю платформи є простий функціонал та безкоштовність.

RDS Bar

Цей інструмент забезпечує швидкий SEO-аналіз показників сторінки чи сайту. Створений спеціально для вебмайстрів та оптимізаторів – дозволяє легко виявляти проблеми типу:

 • відсутність індексації сторінок;
 • низьку конверсію лендінгів;
 • низькій рівень відвідувань та ін..

Плагін надає дані щодо кількості користувачів, часу  сесій, джерел трафіку, оцінює структуру та юзабіліті веб-сторінок.

SaveFrom.net

Розширення дозволяє легко зберігати на комп медіафайли з соцмереж та будь-яких інтернет-ресурсів, щоб потім використати для створення креативів. До речі, плагін можна навіть не встановлювати, проте інстальований, він робить завантаження можливим, буквально за один клік. Простий та зручний функціонал, можливість обирати якість та ще декілька корисних родзинок при роботі із відео – і все це абсолютно безкоштовно.

Save to Facebook

Розширення діє аналогічно попередньому, у ньому можна зберігати не тільки медіа файли, а й просто цікаві ідеї, лендінги та креативи, безпосередньо у ФБ. Також є можливість структурувати контент, який ви уподобали – у колекції та підбірки. Тут він чекатиме,  допоки у вас дійдуть руки, щоби проаналізувати та обрати найцікавіше.

KUKU.io

Зручний сервіс для одночасних публікацій у всіх зазначених вебмайстром соцмережах. Допомагає оптимізувати керування контентом, об’єднавши їх у єдиний проект. Більше того, розширення аналізує взаємодію користувачів із дописами. Вбудовані інструменти допомагають оцінювати:

 • кількість переглядів, лайків та кліків;
 • залученість користувачів.

Серед функцій розширення – адаптація контента під певну соцмережу, автоматична накрутка лайків і репостів з власних сторінок та налаштування розкладу, відповідно до активності аудиторії.

SimilarSites

Платформа чудово підходить для пошуку сайтів з аналогічним контентом, цікавих ідей та підходів конкурентів. Окрім можливості порівняти ваш лендінг або сайт із іншими у мережі, розширення надає інформацію щодо статистики конкретних вебресурсів: їх рейтинг та показники взаємодії із користувачами.

WooRank

Ще один корисний плагін – він дозволяє оцінити перспективи конкретних сайтів для розміщення реклами. Розширення визначає оцінку від 0 до 100 балів на основі аналізу декількох критеріїв, основні з яких:

 • унікальність контенту;
 • SEO-аналіз;
 • технології, що використовуються та ін..

Pocket

Програма стане в нагоді для створення крео та рекламних дописів. За її допомоги тексти, зображення та посилання зберігаються у структурованому порядку, тому за необхідності їх зручно та швидко можна знайти.

LanguageTool

Розширення є таким собі міні-транслейтером, із функцією коректора. Його оцінять вебмайстри, які одночасно працюють із декількома ГЕО. Сервіс вміє коригувати орфографічні, граматичні та стилістичні помилки на 25 мовах. Система сканує пошту, соціальні мережі та Google Docs на предмет механічних помилок та неточностей, може вказувати на неочевидні моменти у хибному написанні.

Save Email Template

Розширення знадобиться тим, хто використовує у РК email-маркетинг. Програма може зберігати вхідні рекламні листи, які потім можна видозмінювати під власні оффери або ж просто запозичувати з них ідеї. 

Unlimited Email Tracker

Плагин так само корисний для email-маркетинга. Розширення аналізує статистику за листами, які було надіслано за базою розсилки, а потім формує звітність про кількість прочитань та внутрішніх переходів.

Loom

Програма вміє записувати те, що відбувається на екрані та стане в нагоді для створення та обробки креативів. З її допомогою можна монтувати відео уроки та робити відеоселфі з аудіо супроводом. Крім того, отриманий матеріал можна редагувати, додавати стікери та ефекти.

Nimbus Screenshot & Screen Video Recorder

Утиліта так само створює скріншоти та запис екрану, проте має важливу допоміжну функцію – захищає виготовлений медіафайл від несанкціонованих завантажень.

Маємо надію, що запропонована підбірка корисних розширень, допоможе оптимізувати  робочі процеси та вивільнити дещо часу для вирішення інших задач. Заощаджуйте власні ресурси для тестувань і пошуку профітних зв’язок та не забувайте про відпочинок.

Натхнення і успіхів:)

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF