Завантажуємо
17 Березня, 2023

Товарка – що це таке і як працювати з цією вертикаллю

 White Offers – мабуть, сама безпроблемна вертикаль та комфортна точка входу до арбітражу трафіка. Ця категорія офферів пропонує абсолютно легальні товари, тож для їх просування не потрібно вдаватися до хитрощів та маневрувати, остерігаючись модерацій та бану.

Товарка у Арбітражі Трафіку

Вертикаль містить широкий спектр різноманітних товарів та послуг, це одяг, косметика, техніка, меблі, прикраси, власне все те, що робить наше життя комфортним.

В окрему категорію виділяють дропшипінг, проте якість товарів тут часто сумнівна, тож оффери дещо змінюють свій колір, критично наближаючись до сірого. Однак є ціла низка партнерок, які дозволяють вправлятися з цим. Існує певна модель, коли ПП пропонує оффер із початковою вартістю та окреслює діапазон цін на ринку в цілому. Тож завдання арбітражника – провести рекламну кампанію так, щоби різниця між ними, власне його заробіток – була якомога більшою.

Попри все, працюючи з білими офферами, можна зіткнутися з деякими обмеженнями, це зокрема:

  • висока вартість трафіка, адже багато з існуючих партнерок вважають, що для просування товарів цієї вертикалі недоречно користуватись тизерними мережами, пушами чи піратськими сайтами. Тож для рекламної кампанії використовують більш трастовиві, а заразом і витратні джерела: соцмережі, месенджери та пошуковики;
  • умови обмеження виплати – так само розповсюджена проблема. ПП можуть зазначати у своїх правилах, що нарахування виплати починається лише з купівлі товару на суму, яка перевищує мінімально визначену. Так само можуть не підпадати під нарахування виплат продажі акційних товарів. В цьому випадку потрібно шукати способи вмовити покупця придбати те, за що партнерка готова платити;
  • вимоги до креативів та ключових слів: якісно та вдало презентувати товар стає дедалі складніше. Користувачі вже виробили певний імунітет до реклами, тож знайти влучні креативи не так легко, як здається. Окремий головний біль – ключовики, вони не мають містити назву бренду. Отже, потрібно добре поміркувати над створенням рекламного продукту, щоби спонукати людину витратити гроші.

White Offers у колишньому СНД та буржі

Тенденція до збільшення продажів через інтернет, простежувалася і до введення ковідних обмежень. Проте, саме пандемія підняла на новий рівень попит на товари вертикалі у всьому світі. Чи не найпопулярнішою послугою в цей час, стало замовлення онлайн доставки продуктів та медикаментів. Сьогоднішні реалії так само спричинили зліт продажів мілітарі товарів. Тож, як бачимо, роботи у вебмайстрів не меншає.

Вибір оффера у білій товарці

Продуктів, які просуваються в межах вертикалі, є величезна кількість, проте вони настільки різноманітні що, на перший погляд, спільні критерії для просування відсутні. Судіть самі, що може поєднувати терку для п’ят та смартфон? Тим не менш, будь-який товар характеризується певними якостями, які допомагають визначитися з вибором офферу:

  1. Популярність: з’ясувати наскільки великий попит товару, який планується просувати, можна скориставшись аналітичними сервісами Google Trends, Yandex Wordstat або ж Бібліотека реклами Facebook. За допомоги цих додатків можна отримати уявлення про пошукові тренди та обрати товар, на якому простіше заробити.
  2. Сезонність: це ключовий показник актуальності. Йдеться не тільки про товари, які користуються попитом відповідно до пори року (обігрівачі, вентилятори, засоби від комах, парасолі), важливо враховувати прив’язку до знакових дат чи подій. До прикладу, початок навчання у школах або ж новорічні свята – це добре спрацьовує при побудові рекламної кампанії. Немає магазину, який би не намагався цим скористатися та вскочити у хвилю продажів, тож у арбітражників в такий час з’являється багато пропозицій.
  3. Важливим критерієм вибору офферу є визначення ГЕО: його обирають відповідно рівня платоспроможності користувачів та їх потенційної зацікавленості у товарі, який планується просувати. Окрім необхідних всюди одежі та одягу, жителі забезпечених країн активно цікавляться придбанням різноманітних аксесуарів та супутніх товарів, технікою для дому та розваг. В разі, якщо оффер просуває продукт з міжнародною доставкою, варто переконатися, що у країнах ГЕО не буде проблем із митницею. Затримка товару на кордоні може звести нанівець всю роботу вебмайстра: покупці не отримають замовлень, а арбітражник не зможе повернути витрачені на РК кошти.

Особливості просування офферів білої товарки

В ідеалі, товари даної вертикалі краще просувати через набуття репутації. Звісно, чим вони якісніші, тим актуальніше це твердження.

  • Добре працює, особливо для продажу одягу та аксесуарів, створення сторінок та фешн-блогів. Цей спосіб довше, оскільки потрібен час, щоби залучити користувачів, проте дозволяє поступово збільшувати аудиторію. Реклама у контексті соцмереж та підключення пікселя до сторінки продукту дає можливість отримати лідів не тільки через платний, але й через органічний трафіки. Так само варто застосовувати різні мотивуючі акції для того, щоби клієнти поверталися за новими покупками.
  • Креативи для white offers – окрема турбота для арбітражників. Тут потрібно добре розумітися на створенні якісного візуалу, адже вибагливе око нинішнього покупця може зачепити лише щось неабияке та креативне. Для певних  товарів можна підбирати динамічні креативи, які показують диво-перетворення, в разі застосування рекламованого продукту. Гарно спрацьовують емоції, тож треба демонструвати «крутість» саме цієї пропозиції, а також каталоги товарів, які мотивують зайти у магазин і роздивитися весь асортимент. Візуал надзвичайно важливий, тому варто звернутися до професіонала, якщо ви не впевнені у власних силах. Партнерки, до речі, так само надають допомогу у створенні креативів. Крім того, обов’язково потрібно узгодити вже готовий візуал із менеджером ПП.
  • Майданчики для просування в білій товарці обмежені виключно «благонадійними» соцмережами та месенджерами. Куди краще лити трафік, залежить від цільової аудиторії офферу. Для молоді більше підійдуть Instagram і TikTOk, більш дорослу аудиторію можна шукати у Pinterest, Facebook та Viber – ці потужні майданчики надають широке поле можливостей для вебмайстра. Якісний креатив та грамотно спланована рекламна кампанія, спрямована на величезну аудиторію – це і є головні складові успішного кейсу у вертикалі.
  • Важливим процесом при просуванні рекламної кампанії є постійний моніторинг активності лідів. Інструменти Гугл-аналітики не дозволяють відстежувати дієвість робочих креативів та вчасно оптимізовувати візуал.

Висновок

Отже, робимо висновок, що біла товарка – це гарний старт для початківця, оскільки ця вертикаль дозволяє набути досвіду у арбітражі трафіка, не вдаючись до тіньових схем. Серед існуючого розмаїття товарів, набагато простіше підібрати вдалий оффер та провести рекламну кампанію, спрямовану на широкий загал. Звичайно, підводні камені можна зустріти і в цій вертикалі, проте White offers недарма лишається серед найактуальніших напрямів не тільки для новачків, але й для досвідчених арбітранів.  

Поділіться своєю думкою!
Введіть правильний email

Підтримай проект

Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF