25 Жовтня, 2023

Розбір джерела In-App – що це таке і як працює

Опубліковано: 25.10.2023

Згідно  результатів спільного дослідження We Are Social и SMM Hootsuite, більш як 67% жителів нашої планети користуються мобільними засобами. Також статистика останніх років демонструє значне зростання мобільного трафіку на перевагу від десктопного. До речі,  для багатьох мешканців найбідніших країн, саме смартфон є єдиним способом вийти у інтернет, тож уявіть собі, які можливості відкриваються для реклами у застосунках.

Отже, Uaff пропонує докладніше розібратися, як працює одне з найбільш ефективних джерел в арбітражі трафіка – In-App.

 Що таке In-App в арбітражі трафіку?

 Власне, сама назва дає відповідь на це питання, адже дослівно перекладається як «у застосунку». Найактивніше рекламу застосовують у мобільних іграх – всі ми час від часу змушені переглядати ролики у проміжках між ігрових сесій. Якщо раніше користувачам пропонували звернути увагу на нові ігри та мобільні додатки, то нині дедалі частіше тут рекламуються фінансові послуги та різноманітні товари.

Зазвичай in-app ads зявляється при запуску VPN або при переході на новий рівень у грі у наступних форматах:

Reward (мотивуюча) реклама у якості винагороди-заохочення пропонує гравцеві додатковий бонус (життя) у грі за перегляд відео.

Interstitial  проміжна реклама, що з’являється між переходами всередині сторінок застосунку. Може з’являтися у вигляді специфічної гри або відеоролика.

Банерна реклама – традиційний формат, який досі не втрачає актуальності. Банери можуть бути як статичними так і у вигляді анімації.

Перші два види реклами переривають використання застосунку та демонструють креатив на весь екран, тоді як банери з’являються паралельно з його роботою та не припиняють процесу.

За способом подання, краще спрацьовує нативна реклама – йдеться про відповідність її дизайну оформленню самого застосунку. Органічно вбудована реклама не викликає гострого роздратування і сприймається користувачами з більшою довірою;

Принцип роботи In-App трафіка

 Рекламна In-App-мережа дає можливість розробникам вбудовувати власний код безпосередньо у застосунок та отримувати свою частку прибутку. Слід зазначити, що цей ринок вже поділений між великими рекламними мережами, тому до рекламодавців можуть висувати досить суворі вимоги щодо креативів, як наслідок – просування темних офферів дещо ускладнюється.

Для виплат у джерелі використовують наступні рекламні моделі:

 CPI – це основна модель, яка передбачає встановлення застосунку, що рекламується.

CPL – сплата за залученого ліда;

CPA – сплата цільової дії.

 Через In-App можна просувати різноманітні оффери, проте кращі показники демонструють ті, що пов’язані зі швидким заробітком. Загалом, результат рекламної кампанії у будь-якій вертикалі чи то нутра, чи товарка або дейтінг, залежить від обраного вебмайстром підхода. Мобайл-аудиторія спрямована на корисні застосунки, проте цілком спроможна зацікавитись непов’язаними товарами зі сторонніх ресурсів. Отже, головний секрет успіху в In-App – якісні, видовищні креативи, які привертають увагу та інтригують користувача.

Наразі найгарячіші вертикалі 2022:

  • гемблінг/беттінг (кібербеттінг);
  • криптовалюти;
  • фінанси;
  • ігри;
  • дейтінг;
  • товарка.

Варто зазначити, що застосунки у арбітражі трафіка користуються значною довірою, якщо вони розміщені у маркетплейсі. Однак повноцінний застосунок коштує дорожче у розробці, тому вебмайстри можуть використовувати веб-застосунки. Щоби підвищити рівень довіри, їх «пакують» у апк-файл і розміщують у мобільному маркетплейсі. В цілому, такий підхід здорожчує вартість застосунку з-за необхідності завантаження його у магазин та фарму акаунтів для маркетплейсу, проте він все ж дешевший у виготовленні.

 In-App реклама: переваги та недоліки

 Цінність і потенціал джерела важко переоцінити, адже In-App трафік дозволяє залучати будь-яких користувачів, що використовують застосунки для виходу у інтернет. Серед переваг джерела:

  • широке охоплення різних верств населення;
  • гарантований перегляд рекламного ролика;
  • м’яка модерація в рекламних мережах: навіть підозрілий Facebook набагато схвальніше ставиться до застосунків у таргетованій рекламі, тим більш, якщо заливають їх у Google Play або App Store. 
  • висока конверсія: мобільний трафік нині в рази переважає десктопний. Для підвищення конверсії, при налаштуванні РК можна обрати застосунки, близькі за тематикою оффера;
  • мінімальні зусилля для цільової дії: завдяки платіжним системам у смартфоні сплатити купівлю можна у декілька кліків;
  • вбудовані пуші: встановлення застосунку передбачає автоматичну підписку на push-повідомлення, тоді як сайти змушені надсилати запит на них, а деякі браузери можуть їх просто блокувати;
  • тривала взаємодія: якщо використовувати власні застосунки, можна заробляти протягом всього часу, поки користувач є підписником;
  • величезний вибір креативів: яскравий, з різноманітними спецефектами візуал, дає можливість утримувати увагу користувача.  Найвдаліші підходи конкурентів завжди можна підгледіти у SPY-сервісах.

Не менш приємний бонус: для просування в In-App, вебмайстру не потрібно фармити акаунти або купувати готові, займатися їх прогріванням або по всяк час застосовувати клоакінг. Однак і лити на відверто темні оффери вже не вийде.

Серед недоліків, з якими доведеться зіткнутися, складності, в першу чергу, виникають із рекламними мережами:

  • кожна з них має свою специфіку, до якої потрібно пристосовуватися та власні засоби платежів;
  • деякі мережі можуть застосовувати ботів для збільшення виплат, що знижує ефективність рекламної кампанії;
  • цілий ряд обмежень, що не дозволяють просувати чорні та відверто сірі оффери, а якщо арбітран спробує обійти заборони, є ризик отримати бан без можливості повернути рекламний депозит;
  • більшість рекламних мереж надає перевагу крупним рекламодавцям, отже щоби скласти їм конкуренцію, потрібно мати чималий бюджет;
  • досить обмежені можливості налаштування таргетингу, особливо у порівнянні із Facebook. Щоби сегментувати аудиторію, різні рекламні мережі пропонують опиратися на стать, вік, локацію, модель смартфона, тематику застосунків для реклами тощо.

Висновок

Вважається, що робота з In-App не кращий вибір для початківців, оскільки, окрім досвіду та навичок у арбітражі, потребує докладного вивчення джерела. Так само не варто розраховувати на успіх із малим бюджетом, до прикладу, великі команди витрачають на In-App-трафік від $10к дейлі. Попри все, відмовлятися від перспективного і фінансово привабливого мобайла, через перестороги досвідчених колег, все одно не варто, адже і топові арбітражники колись були новачками.

Трафік з мобільних застосунків чудово монетизується, якщо арбітран розібрався, як працювати з In-App. До речі, на сьогодні тут ще досі не освоєні класичні СРА-вертикалі – нутра та повною мірою товарка, тож можливо саме вам вдасться згенерувати вдалі підходи.

Останнє редагування: 27.02.2024

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Аватар Редактор Редактор

💙💛 Головний редактор UAFF – мовимо про affiliate-маркетинг, манімейкінг, крипту та інші цікавинки в оцих ваших інтернетах.

Соц. мережі:
Посилання на сайт: uaff.media
Популярні статті автора
Відрізняємо своїх від чужих: 11 українських партнерок, з якими варто працювати
12 091
0
7 хв.
Користуємось новим Chat GPT-4 абсолютно безкоштовно 
6 238
3
3 хв.
Товарка - що це таке і як працювати з цією вертикаллю
5 982
0
4 хв.
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF