25 Жовтня, 2023

Розбір джерела In-App – що це таке і як працює

Згідно  результатів спільного дослідження We Are Social и SMM Hootsuite, більш як 67% жителів нашої планети користуються мобільними засобами. Також статистика останніх років демонструє значне зростання мобільного трафіку на перевагу від десктопного. До речі,  для багатьох мешканців найбідніших країн, саме смартфон є єдиним способом вийти у інтернет, тож уявіть собі, які можливості відкриваються для реклами у застосунках.

Отже, Uaff пропонує докладніше розібратися, як працює одне з найбільш ефективних джерел в арбітражі трафіка – In-App.

 Що таке In-App в арбітражі трафіку?

 Власне, сама назва дає відповідь на це питання, адже дослівно перекладається як «у застосунку». Найактивніше рекламу застосовують у мобільних іграх – всі ми час від часу змушені переглядати ролики у проміжках між ігрових сесій. Якщо раніше користувачам пропонували звернути увагу на нові ігри та мобільні додатки, то нині дедалі частіше тут рекламуються фінансові послуги та різноманітні товари.

Зазвичай in-app ads зявляється при запуску VPN або при переході на новий рівень у грі у наступних форматах:

Reward (мотивуюча) реклама у якості винагороди-заохочення пропонує гравцеві додатковий бонус (життя) у грі за перегляд відео.

Interstitial  проміжна реклама, що з’являється між переходами всередині сторінок застосунку. Може з’являтися у вигляді специфічної гри або відеоролика.

Банерна реклама – традиційний формат, який досі не втрачає актуальності. Банери можуть бути як статичними так і у вигляді анімації.

Перші два види реклами переривають використання застосунку та демонструють креатив на весь екран, тоді як банери з’являються паралельно з його роботою та не припиняють процесу.

За способом подання, краще спрацьовує нативна реклама – йдеться про відповідність її дизайну оформленню самого застосунку. Органічно вбудована реклама не викликає гострого роздратування і сприймається користувачами з більшою довірою;

Принцип роботи In-App трафіка

 Рекламна In-App-мережа дає можливість розробникам вбудовувати власний код безпосередньо у застосунок та отримувати свою частку прибутку. Слід зазначити, що цей ринок вже поділений між великими рекламними мережами, тому до рекламодавців можуть висувати досить суворі вимоги щодо креативів, як наслідок – просування темних офферів дещо ускладнюється.

Для виплат у джерелі використовують наступні рекламні моделі:

 CPI – це основна модель, яка передбачає встановлення застосунку, що рекламується.

CPL – сплата за залученого ліда;

CPA – сплата цільової дії.

 Через In-App можна просувати різноманітні оффери, проте кращі показники демонструють ті, що пов’язані зі швидким заробітком. Загалом, результат рекламної кампанії у будь-якій вертикалі чи то нутра, чи товарка або дейтінг, залежить від обраного вебмайстром підхода. Мобайл-аудиторія спрямована на корисні застосунки, проте цілком спроможна зацікавитись непов’язаними товарами зі сторонніх ресурсів. Отже, головний секрет успіху в In-App – якісні, видовищні креативи, які привертають увагу та інтригують користувача.

Наразі найгарячіші вертикалі 2022:

 • гемблінг/беттінг (кібербеттінг);
 • криптовалюти;
 • фінанси;
 • ігри;
 • дейтінг;
 • товарка.

Варто зазначити, що застосунки у арбітражі трафіка користуються значною довірою, якщо вони розміщені у маркетплейсі. Однак повноцінний застосунок коштує дорожче у розробці, тому вебмайстри можуть використовувати веб-застосунки. Щоби підвищити рівень довіри, їх «пакують» у апк-файл і розміщують у мобільному маркетплейсі. В цілому, такий підхід здорожчує вартість застосунку з-за необхідності завантаження його у магазин та фарму акаунтів для маркетплейсу, проте він все ж дешевший у виготовленні.

 In-App реклама: переваги та недоліки

 Цінність і потенціал джерела важко переоцінити, адже In-App трафік дозволяє залучати будь-яких користувачів, що використовують застосунки для виходу у інтернет. Серед переваг джерела:

 • широке охоплення різних верств населення;
 • гарантований перегляд рекламного ролика;
 • м’яка модерація в рекламних мережах: навіть підозрілий Facebook набагато схвальніше ставиться до застосунків у таргетованій рекламі, тим більш, якщо заливають їх у Google Play або App Store. 
 • висока конверсія: мобільний трафік нині в рази переважає десктопний. Для підвищення конверсії, при налаштуванні РК можна обрати застосунки, близькі за тематикою оффера;
 • мінімальні зусилля для цільової дії: завдяки платіжним системам у смартфоні сплатити купівлю можна у декілька кліків;
 • вбудовані пуші: встановлення застосунку передбачає автоматичну підписку на push-повідомлення, тоді як сайти змушені надсилати запит на них, а деякі браузери можуть їх просто блокувати;
 • тривала взаємодія: якщо використовувати власні застосунки, можна заробляти протягом всього часу, поки користувач є підписником;
 • величезний вибір креативів: яскравий, з різноманітними спецефектами візуал, дає можливість утримувати увагу користувача.  Найвдаліші підходи конкурентів завжди можна підгледіти у SPY-сервісах.

Не менш приємний бонус: для просування в In-App, вебмайстру не потрібно фармити акаунти або купувати готові, займатися їх прогріванням або по всяк час застосовувати клоакінг. Однак і лити на відверто темні оффери вже не вийде.

Серед недоліків, з якими доведеться зіткнутися, складності, в першу чергу, виникають із рекламними мережами:

 • кожна з них має свою специфіку, до якої потрібно пристосовуватися та власні засоби платежів;
 • деякі мережі можуть застосовувати ботів для збільшення виплат, що знижує ефективність рекламної кампанії;
 • цілий ряд обмежень, що не дозволяють просувати чорні та відверто сірі оффери, а якщо арбітран спробує обійти заборони, є ризик отримати бан без можливості повернути рекламний депозит;
 • більшість рекламних мереж надає перевагу крупним рекламодавцям, отже щоби скласти їм конкуренцію, потрібно мати чималий бюджет;
 • досить обмежені можливості налаштування таргетингу, особливо у порівнянні із Facebook. Щоби сегментувати аудиторію, різні рекламні мережі пропонують опиратися на стать, вік, локацію, модель смартфона, тематику застосунків для реклами тощо.

Висновок

Вважається, що робота з In-App не кращий вибір для початківців, оскільки, окрім досвіду та навичок у арбітражі, потребує докладного вивчення джерела. Так само не варто розраховувати на успіх із малим бюджетом, до прикладу, великі команди витрачають на In-App-трафік від $10к дейлі. Попри все, відмовлятися від перспективного і фінансово привабливого мобайла, через перестороги досвідчених колег, все одно не варто, адже і топові арбітражники колись були новачками.

Трафік з мобільних застосунків чудово монетизується, якщо арбітран розібрався, як працювати з In-App. До речі, на сьогодні тут ще досі не освоєні класичні СРА-вертикалі – нутра та повною мірою товарка, тож можливо саме вам вдасться згенерувати вдалі підходи.

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF