Завантажуємо
6 Лютого, 2023

Як знайти ідеальну партнерську програму новачку?

Партнерська програма, або СРА-мережа – це платформа, створена задля зручності взаємодії між рекламодавцями та вебмайстрами. За її допомогою, будь-який арбітражник, не зважаючи на досвід, має можливість знайти оффер для просування на вигідних для себе умовах.

Наразі немає єдино вірної відповіді на питання «Яка партнерка є кращою?», проте Uaff пропонує низку критеріїв, які допоможуть зорієнтуватися початківцю.

З чого починати пошук партнерки?

Спочатку радимо ознайомитись з актуальним каталогом Партнерських Програм, розподілених по різним категоріям, на нашому сайті.

Далі необхідно визначитись з наступним:

1.       Ніша: Якщо вебмайстер вже визначився із вертикаллю, радимо звернути увагу на партнерські програми, що фокусуються на офферах обраної ніші. На нашому сайті ви легко зможете обрати ПП, основний фокус якої направлений на вертикаль, яка вас цікавить. Важливою перевагою співпраці з ПП – це підтримка і супровід арбітражників. У спеціалізованій партнерці рівень експертності affiliate-менеджерів зазвичай, значно вищий, ніж в тій, що акумулює оффери з усіх напрямів.

2.       Рейтинг ПП: Чим більш зацікавлена у масштабуванні власної діяльності партнерка, тим більше вона присутня у інфопросторі. Відомі парнерки активно ведуть соцмережі, публікують профільні матеріали у блогах, організовують різноманітні заходи – тобто активно розвивають індустрію та шукають нові обрії. Такі ПП зазвичай мають велику кількість офферів від надійних рекламодавців та піклуються про власну репутацію.

Отже, коли коло партнерок для вибору звузилося, радимо зареєструватися одночасно у декількох, щоби мати можливість, на власні очі, порівняти умови та сервіси кожної.

На цьому етапі, для вдалого вибору ПП, варто оцінити наступні критерії:

Система виплат

Серед основних моделей, які пропонують партнерські мережі існують наступні:

1) cost-per-sale (CPS) — нарахування виплати за продаж від вартості товару;

2) cost-per-action (CPA) — за певну дію, зазвичай це заповнення реєстраційної форми або підписка;

3) cost-per-click (CPC) — за клік по банеру або рекламному посиланню, або ж в цілому, за кожного залученого клієнта;

4) cost-per-view (CPV) — за 1000 показів;

5) cost-per-lead (CPL) — за одержання контактів користувача;

6) cost-per-install (CPI) — за 1000 завантажень файлу або встановлення програмного забезпечення;

7) RevShare — за встановленим тарифом від чистого прибутку (використовується в вертикалях гемблінгу, беттінгу, геймінгу, крипті тощо).

Окрім, умов виплати по офферах, потрібно дізнатися про можливість підвищення ставок, холд, а також про періодичність виплат (зазвичай вони відбуваються раз на тиждень). Додатковою перевагою буде, якщо ПП готова проявляти гнучкість та підлаштовуватись під вебмайстрів – робити виплати частіше або рідше.

Холд – це притримання першого платежу, допоки рекламодавець перевіряє якість трафіка та відсутність фроду (сірих схем, які застосовують несумлінні арбітрани). Як правило, перевірка триває від одного до двох тижнів.

Додатковим пунктом, який не менш важливий для зручності потенційного афіліата – яким чином виводяться виплати, тобто з якими платіжними системами працює ПП.

Інтерфейс

Зручність та простота – це надважлива умова ефективності, адже дозволяє значно полегшувати роботу та економити час вебмайстру для запуску та відстеження бізнес-процесів. Якісний інтерфейс це:

1) статистика (деталізований варіант) ;

2) оффери та потоки: до початку співпраці необхідно впевнитися, що до кожної пропозиції зазначені подробиці щодо товару/послуги та правила роботи із ним. Ця інформація потрібна, щоби правильно сформулювати унікальну торгову пропозицію та не зливати марно бюджет. Якщо детальний опис товару (ГЕО, усреднений рівень апрува та виплати, ставка, группа)  відсутній – це викликає сумнів щодо надійності партнерки;

3) інструменти (постбеки, API);

4) фінанси;

5) FAQ;

6) контактна інформація.

Джерела трафіку

Заробіток арбітрана так само залежить від кількості дозволених мережею джерел трафіку. Чим більше варіантів пропонує партнерка, тим краще, проте ідеальний варіант – коли ПП не виключає жодного джерела. Те саме твердження стосується й ГЕО. Перевага на боці тієї СРА-мережі, яка охоплює більшу кількість країн та регіонів. Таке поєднання ГЕО та джерела дає можливість вебмайстру експериментувати із офферами, змінюючи звичні ГЕО на регіони, які тільки входять до поля зору арбітражників.

Додаткові сервіси

Можливість партнерки надати афіліату додаткові корисні інструменти – одна з ключових функцій, на які варто звернути увагу. Це може бути додатковий софт, мануали, клоаки та креативи. Чудово, якщо до складу цих бонусів входять:

1)      допомога при запуску;

2)      покроковий мануал по заливу ;

3)      персональний мобільний call-центр;

4)      розробленні до оферів застосунки;

5)      налаштування онлайн конференцій та чатів;

6)      вбудована у особистий кабінет клоака;

7)      сервіс, що допомагає відслідковувати аналітику, налаштування застосунків та інтеграцій.

Служба підтримки

Female customer support operator in headphones sitting at table with laptop and talking online with customers at support service

Серйозна партнерська програма сильно зацікавлена у вдалій співпраці з арбітражником, адже від його ефективності залежить заробіток самої мережі. Зазвичай ПП має цілий штат спеціалістів, які майже цілодобово готові надати консультативну допомогу вебмайстру. Перед початком роботи можна протестувати якість супроводу, звернувшись до менеджера. Швидкість фідбеку та докладність відповіді є показником, наскільки ПП зацікавлена в афіліатах. Як правило, на самому початку арбітрану надають персонального менеджера, який допоможе визначитися із оффером. Також в його компетенції  входить відкрити та апрувити оффер. Чим довше цей процес триває, тим гірший показник супроводу у партнерки. Так відбувається, коли ПП залучає надто велику кількість партнерів і не надто переймається якістю трафіка, така мережа навряд чи має якісні оффери та високі ставки по виплатах.

Прозорість комунікації

Варто заздалегідь з’ясувати всі деталі оферів та умови виплат у менеджера. Чіткі відповіді, без ухилянь та припущень – це дає надію, що вебмайстер не зіштовхнеться із шейвінгом з боку ПП. В такий спосіб деякі мережі значно знижують заробіток арбітранів, коли при непоганій конверсії не зараховуються ліди.

Також потрібно розуміти, що додаткові бонуси поважна партнерка надає, проте не кожному і не одразу. Це є один зі способів заохочення ефективних та відповідальних арбітражників, у співпраці з якими вона зацікавлена.

Створення лояльності

Загалом, поважна партнерська програма розуміє ключову роль вебмайстра у процесі просування, тож її мета – створити належні умови для партнера. Функціонал ПП та її забезпечення, по великому рахунку налаштовується під потреби арбітражника. Так само відповідально мережа ставиться до гарантування його виплат та вирішення суперечок із рекламодавцем. Якщо арбітран демонструє сумлінність в роботі, регулярний фідбек та якісний трафік, він з часом потрапляє у власний рейтинг надійності та ефективності СРА-мережі. Для вебмайстра це означає:

·         доступ до кращих оферів;

·         вільне користування застосунками та креативами;

·         знижки на сторонні сервіси та швидку інтеграцію;

·         підвищення ставки;

·         бонусні програми та розіграші;

·         запрошення до різноманітних профільних заходів та конференцій.

Оффери

Варто переконатися, що СРА-мережі, серед яких передбачається обирати, регулярно оновлюють каталог офферів для просування, а також постійно розширюють базу рекламодавців. Це важливо для заробітку вебмайстра, адже з часом пропозиції втрачають свою актуальність для користувачів, або ж поширюються на багатьох партнерках. Це спричиняє падіння конверсії – такі оффери називають «віджатими», тобто неперспективними.

Надійні рекламодавці

Проблема, яка є головним болем вебмайстра «у вільному плаванні», у випадку співпраці з ПП –вирішується мережею. Маємо на увазі, що в ідеалі партнерка повинна перевіряти на надійність  кожного нового рекламодавця та його оффери. Автоматичний апрув оферів – це ознака того, що ПП не піклується про захист свого афіліата. Така політика може влетіти арбітрану в значні суми, оскільки збільшує ймовірність низької конверсії та необґрунтованого шейву від несумлінного рекламодавця.

Отже, як висновок з вищенаведеного, зазначимо – вибір партнерської програми базується на багатьох складових, проте головними критеріями є надійність та піклування про вебмайстра. На наш погляд, варто надати перевагу мережі, яка зацікавлена не тільки у ефективності партнера, але й у його масштабуванні. Адже ідеальні партнери повинні бути однаково зацікавлені одне в одному.

Також нагадуємо про наш каталог перевірених українських Партнерських Програм, там ви можете знайти саме того партнера, який вам потрібен — вибираючи з багатьох вертикалей, важливих параметрів, форматів роботи, джерел та ГЕО. Також ми стараємось постійно актуалізувати наш каталог — якщо ви хочете додати свою партнерку чи сервіс туди — відпишіть нам в особисті 🙂

Поділіться своєю думкою!
Введіть правильний email

Підтримай проект

Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF