

Кількість найменувань криптовалюти та її популярність продовжують зростати. Сьогодні криптогаманці вважаються зручним способом отримання або надсилання віртуальних активів. Наприклад, заробітної плати або будь-яких грошових переказів.
Гаманець для криптовалюти варто мати про всяк випадок, аби, як мінімум, вберегти гроші від неприємностей (звісно, якщо ви памʼятатимете код для входу). У цьому матеріалі розберемо, який електронний гаманець кращий в Україні і як відкрити криптогаманець, а також запропонуємо декілька варіантів з різними умовами на будь-який смак.
Оскільки зберігання цифрових грошей потребує надійного захисту, цю задачу з успіхом вирішують криптогаманці. Саме тому ми створили список, у якому зібрали найкращі гаманці для криптовалюти, враховуючи їхню універсальність, умови користування та безпечність.
На цей день одним з найкращих криптогаманців вважається MetaMask. Це гарячий гаманець, що працює на платформах IOS та Android. Найзручнішим його можна назвати завдяки його легкому і зрозумілому використанню. Також гаманець має інтеграцію з DeFi. Із недоліків: працює з мережами на базі EVM, а комісія за своп складає від 0, 875 до 1%.
Перш ніж обирати гаманець, варто визначитись із деякими нюансами:
Ще один криптогаманець, що користується популярністю в Україні, — це Coinbase Wallet. Гарячий гаманець, що інтегрований з Coinbase та підтримує NFT. Працює з IOS та Android. Але має високі комісії на біржі: обмін — 1,49%, переказ — від 0,5 до 4%.
Наступний гаманець для криптовалюти — Trust Wallet. Мультивалютний гарячий гаманець з можливістю стейкінгу, купівлі з карти та обміну. Працює з IOS та Android. Підтримує багато блокчейнів і має інтеграцію Binance. Проте є й недоліки — у цього гаманця відсутня десктопна версія. Комісії досить стандартні: 0,1-1% за обмін та до 11% за стейкінг.
Четверте місце посідає криптогаманець Ledger. Це холодний гаманець для безпечного зберігання криптовалют. Має високий ступінь безпеки та захисту, підтримує стейкінг. Із недоліків: за такий криптогаманець потрібно віддати від 59 до 119$, а комісії залежать від мережі.
Останнє місце в топі займає універсальний гаманець Exodus з вбудованим обміном. Він настільний і мобільний, має простий інтерфейс, підтримує багато криптовалют. Проте не передбачена підтримка стейкінгу. Комісія за обмін складає від 2 до 5%.
Після того, як ви вже обрали гаманець для криптоактивів, зробіть наступне:
Як відкрити криптогаманець та якими є найкращі гаманці для криптовалюти, ми вже розібрались. Час для рекомендацій щодо безпеки гаманця:
Детальніше про безпеку ваших криптоактивів ми розповідали в цій статті.
Найкращий гаманець для криптовалюти — вибраний особисто для ваших конкретних цілей. Холодний або гарячий, кастодіальний чи ні, існує багато варіантів залежно від ваших побажань щодо функцій гаманця. Тож насправді те, який електронний гаманець кращий в Україні, — питання досить субʼєктивне. Враховуйте всі особливості користування, безпекові умови, правила та зберігайте свої цифрові кошти в надійному місці.
Останнє редагування: 03.12.2024