Завантажуємо
28 Жовтня, 2022

Туш для вій в TikTok: швиденькі 312% ROI на товарці

Вертикаль: Товарка

Оффер: Strawberrynet [IL]

Джерело трафіка: TikTok

ГЕО: Ірландія

Дати зливання:01.09 – 30.09 2022 року

Бюджет (приблизний) 230$

Одержано: 978,98$

Profit: 748, 98$

ROI: близько 312%

Про туш для вій ми знаємо, що строк її придатності – від 4 до 6 місяців, отже цей засіб потрібно постійно оновлювати, тому він є популярним товаром. Особливо актуальними є пропозиції, пов’язані зі святами, коли доречний яскравий або оригінальний макіяж, до прикладу Хелловін, Новий рік та інші.

Вибір джерела трафіку – невипадковий, адже тут присутня здебільшого молодь (активні користувачки косметики), до того ж на платформі викладають безліч лайфхаків та туторіалів по користуванню продуктом оффера.

Вибір ГЕО: аналіз трендів

ГЕО було обране після перевірки найпростішого слова по обраній темі в Google Trends. Як виявилося, найбільше цікавляться тушшю для вій в Ірландії. Крім того, схожі за змістом ключові фрази були підібрані у Гугл трендах для використання при просуванні. Мова для РК – англійська, платформа TikTok не потребує докладних описів, тож для перекладу буде достатньо онлайн-перекладачів.

Крео: «покажи, як потрібно»

При розробці креативів, ставка зроблена на туторіали та помилки при нанесенні продукту оффера.

Крім того, цікавість користувачів, як правило викликають різноманітні рейтинги-підбірки, до прикладу «топ-5 кращих тушей сезону» або ж просто «краща туш».

За основу для крео було взято та перероблено декілька роликів по темі з TikTok, а також куплено додатково декілька відео з VideoHive.

Для звукової доріжки, щоби звук був максимально реалістичний та співпадав із зображенням, було підібрано трек із Fiverr.

Згідно даних спостережень програми DIGITAL 2022, більше половини користувачів заходять у соцмережі через мобільні пристрої. Саме тому креативи було вирішено редагувати одразу за допомогою InShot. Для створення крео було придбано версію InShot Pro, з помісячною сплатою $3,99, оскільки функціонал платного застосунку набагато ширший за безкоштовний варіант.  

Просування у TikTok

Мабуть найвідповідальніший момент у рекламній кампанії – просування товару. Цей процес потребує не тільки креативного підходу, а ще й декількох конкретних ввідних, таких як вподобання аудиторії мережі, алгоритми платформи та релевантних трендів.

Попереднє міні-дослідження цих пунктів дає можливість створити привабливий профіль та потрапити до тренду TikTok, відповідно збільшити кількість підписників-потенціальних клієнтів.

Кожна з соцмереж має власні алгоритми, які визначають топові акаунти, тому важливо заздалегідь врахувати «правила гри».

Молодіжна аудиторія TikTok надає перевагу розважальним відеороликам, тому для створення крео було обрано саме такий формат.

Не менш важлива для сприйняття музика, вдало підібрана аудіо доріжка може стати вирішальною для визначення відео, як топового. Отже, для реклами було підібрано популярний трек.

Оскільки часу на запуск рекламної кампанії було небагато, нереалізованою залишилася ідея створення туторіалу у вигляді слайд-шоу за темою «Як створити яскравий мейк-ап на Хелловін за допомоги однієї лише туші для вій». Такий оригінальний підхід безумовно привернув би увагу користувачів.

Отже, було створено декілька акаунтів у TikTok, з них, за допомоги антидетект-браузера, переглядалися топові відео, ставилися вподобайки та писалися коментарі.

Варто пам’ятати про ліміти на дії у TikTok та регулярно моніторити зміни платформи.

Для просування було обрано одразу відеорекламу із партнерськими посиланнями, оскільки лендінг на вузькотематичному оффері погано працює.

Цільова аудиторія продукту – жінки та дівчата, які приймають рішення про купівлю, частіше спонтанно, під впливом емоцій. Довгий шлях, з перенаправленням на лендінг, може охолодити бажання отримати товар – клієнтка піде, так і не дійшовши до цільової сторінки.

Крім того лендінг у товарці – самодостатній та не потребує попереднього прогрівання, цей факт став додатковим аргументом для відмови від ленду.

Результат: профіт $748.98 за місяць просування

За місяць від моменту запуску рекламної кампанії, сумуємо витрати  та підбиваємо підсумки:

·         підписка на InShot Pro ($3,99), 4 відео з VideoHive (від$5 до 8)  та звук з Fiverr (2х$10) – обійшлися майже у $50;

·         мінімальний бюджет РК у TikTok складає $50, на 3 акаунта було витрачено по $60 на кожний – це $180.

Загальна сума витрат склала $230 (50+180).

Заробіток за період від 1 по 30 вересня склав $978,98.

Сума чистого профіту$748,98. Ставка на оффері складала 4,00% — 6,40%.

Як для офферу товарки, з урахуванням, що ЦА жінки, а варіант виплат – CPS (сплата за продаж), такий результат можна вважати досить непоганим. Приємним бонусом є висока ймовірність, що в інтернет-магазині жінки рідко купують лише один товар. 

Як доводить практика, просувати лише один товар досить нескладно. Проте й у цьому випадку потрібно зорієнтуватися на нюансах:

1)      чи є товар сезонним, чи навпаки, користується попитом протягом всього року? Відповідь на це питання задає напрям рекламній кампанії – чи варто потрапити «у сезон» чи шукати нетривіальний підхід для просування речей, які використовуються повсякчас;

2)      важливо вірно «влучити» у ГЕО – в цьому допомагає статистика, як було продемонстровано на нашому прикладі;

3)      креативи – найдієвіший спосіб презентувати кращі якості товару та зацікавити потенційного клієнта.

Креативний підхід – це вміння вийти за рамки, подивитися на питання з іншого боку. Ми часто-густо не замислюємося, що деякі речі можна робити по-іншому – саме на цих засадах створюється крута реклама, яка викликає емоцію.

Поділіться своєю думкою!
Введіть правильний email

Підтримай проект

Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF