1 Червня, 2023

CG Solutions: українська ПП з новим баченням в роботі для монетизації gambling та betting вертикалі

Тим, хто знається на арбітражі, достеменно відомо, що гемблінг – це про високі заробітки, натомість, аж ніяк не про легкі гроші. Щоби обійти на поворотах конкурентів та сповна насолодитися результатами арбітранської праці, незайвим буде актив у вигляді надійної ПП із досвідченим саппортом та купою плюшек для вебмайстрів.

Отже до уваги тих, хто монетизує азарт, Uaff підготував огляд СРА-мережі, що працює з вертикаллю gambling & betting – CG Solutions.

Знайомство з платформою

CG Solutions – українська партнерська мережа, заснована командою однодумців із досвідом в арбітражі трафіку, понад 6 років. Ідея повноцінного запуску проекту остаточно сформувалася з початком повномасштабного вторгнення агресора в нашу країну. Війна спричинила тектонічні зсуви у конʼюнктурі аффіліат ринку на просторах країн колишньої «співдружності». Повна сепарація ринку України була поштовхом до створення саме української партнерської сітки, щоби допомогти вебмайстрам-співвітчизникам адаптуватись до сучасних реалій ринку.

Своїм головним кредо команда ПП визначає: “Нове бачення для досягнення найкращих результатів в світі партнерського маркетингу”. Такий підхід допомагає будувати відносини з партнерами, спрямовуючи зусилля на максимальне закриття потреб вебмайстра: надання інструментів для роботи (застосунків, креативів, конструкторів тощо), індивідуальних умов співпраці, простота фінансових взаєморозрахунків, доступність кап, персональний підхід до кожного афіліата.

Можливості партнерки

Наразі, мережа пропонує більш як 350 CPA/CPL офферів без обмежень в географії та джерелах трафіку. З них 250+ офферів доступні для тестових проливів, в разі успішного проливу, вебмайстер може отримати доступ до ексклюзивних умов співпраці зі 100+ офферами.

Щодо нових пропозицій, то за бажанням і запитом арбітражника, партнерська мережа завжди готова підключити необхідний йому оффер. В цьому ж напрямку працює відділ по роботі з рекламодавцями, тут постійно моніторять ринок на предмет нових офферів і брендів, а також для залучення нових рекламодавців та адаптацію наявних умов роботи до реалій сьогодення.

В партнерці немає обмежень по джерелах трафіку, проте, пріоритетними залишаються наступні:

 • SEO;
 • контекстна реклама;
 • соціальні мережі;
 • ASO;
 • UAC;
 • sms / е-mail.

Фродовий та мотивований трафік у CG Solutions під забороною. В деяких випадках партнерка може приймати схемний траф, але слід розуміти, що він має найнижчий пріоритет для ПП.

Щодо географії офферів, наразі доступні пропозиції в 77 країнах світу. Найбільша кількість офферів представлені для країн ГЕО Tier 1, ЛАТАМ, Східної Європи. Не менш активно партнерська мережа опрацьовує перспективні ГЕО Азії та Африки. 

Команда партнерки завжди акцентує увагу на ГЕО, що найкраще монетизуються на данний момент. Сьогодні це: 

CA – Conquestador, Yukon Gold, 

UA – SlotsCity, Vulkan.UA , Favbet, SlotoKing

Також є ряд приватних оферів з географією IT, PT, CA.

На допомогу у просуванні, CG Solutions пропонує вебмайстрам безкоштовні інструменти:

 • Android / iOS застосунки для проливу через Facebook, UAC, TikTok;
 • вітрини під Facebook;
 • конструктор вітрини оферів (для роботи з e-mail/sms);
 • смартлінки;
 • статистика в реальному часі;
 • s2s / API інтеграція;
 • паркування доменів;
 • креативи за запитом.

Головною вимогою до якості трафіку, як і завжди – була, є і буде активність гравця. В партнерці зазначають, що проставлені в умовах роботи оферу KPI, звичайно важливі, але їх виконання без активності не призводить до співпраці в довгу. Для CG Solutions пріоритетом декларуються довготривалі і якісні партнерські відносини як з вебмайстром, так і з рекламодавцем, тому якість трафіку тут оцінюється з точки зору високої ігрової активності. 

Особливості ПП

Ключовою особливістю CG Solutions сміливо можна назвати якісний підхід до співпраці. Тут наявні всі необхідні інструменти для просування та аналітики, крім того, команда партнерки спрямована на підвищення рівня свого сервісу.

Ефективна співпраця з вебмайстром завжди вимагає індивідуального підходу до побудови будь-якого процесу. В контексті цього твердження, мережа пропонує своїм партнерам-вебмайстрам:

 • підвищені ставки;
 • персоналізований підхід до фінансових взаєморозрахунків;
 • скорочення терміну холду;
 • імплементацію додаткових інструментів для проливу трафіка (виділені застосунки, вітрини оферів, креативи, паркування доменів тощо). 

Індивідуальні умови роботи можуть бути доступними одразу після тестового проливу, оцінки якості трафіку та потенційного обʼєму трафіку.  

Також, серед бонусів для вебмайстрів діє реферальна система (до 5%) та система підвищення ставки за обʼєм (так звані сходинки).

CG Solutions пропонує партнерам, в першу чергу, простоту та прозорість в роботі, що полягає в побудові відносин з персональним підходом до кожного партнера. В партнерці працює компетентний та мотивований саппорт, за потреби, до персонального менеджера можна звернутись в будь-який момент, навіть у вихідні. В ПП працює внутрішній медіабай, тому можна сміливо звертатися за порадою щодо налаштувань рекламної кампанії, підходів у креосах та інших корисностях для просування.

Кабінет в партнерській програмі

Стати партнером та отримати доступ до персонального кабінету можна безпосередньо після реєстрації в системі.
Головна панель відображає всю ключову інформацію, яка може знадобитися арбітражнику під час роботи:

контакти персонального менеджера;

докладна статистика по кліках та конверсіях, загальна статистика за 10 днів.

Більш деталізовану інформацію по офферах, конверсіях, пристроях, країнах та ін. можна у розділі «Статистика». Крім того, якщо проскролити головну сторінку, можна побачити списки нових та топовых офферів.


Всі доступні оффери містяться в однойменному розділі, для зручності їх можна фільтрувати за країнами та категоріями (фільтр по категоріях має 2 допоміжні варіанти класифікації: по вертикалях та по ГЕО) та обрати саме той оффер, що вас цікавить.


Всі деталі умов оффера прописані в описі оффера або ж їх можна уточнити у менеджера ПП. Як завжди, радимо перед початком роботи уважно ознайомитися з умовами оффера, зокрема доступними ГЕО, дозволеними/забороненими джерелами трафіку та іншими параметрами.

Виплати

В залежності від умов, зазначених у конкретному оффері термін холду може варіювати від 7 до 30 днів, в залежності від резиденції рекламодавця. Цей момент пояснюється тим, що закордонні рекламодавці працюють зі звітним періодом в 1 календарний місяць. Саме тому, в окремих випадках холд може становити 30 днів, тоді як вітчизняні рекламодавці можуть оперувати з більш меншим циклом звірок – від 7 до 15 днів. 

Стосовно періодичності виплат: рахунки на виплату формуються кожного четверга по підтвердженому трафіку, а виплати вебмайстрам проводяться кожної пʼятниці. Для перевірених партнерів, обмеження виплат раз на тиждень не розповсюджуються, тут можна отримувати виплати за запитом.

Наразі, для розрахунків у платформі доступні  такі платіжні системи:

 • CRYPTO (BTC, ETH, USDT TRC-20 / ERC-20);
 • банківські карти VISA / MASTERCARD;
 • ФОП;
 • Bank Wire Transfer.

Виплати провадяться у наступній валюті:

 • USD;
 • EUR;
 • UAH.

Мінімальна сума для виведення коштів – 50 $ або 5 підтверджених депозитів. При тім, цей мінімум діє лише для першої виплати вебмайстру, на подальші виплати лімітів немає.

Висновок

CG Solutions – сучасна українська партнерська програма, з великим вибором актуальних офферів та індивідуальним підходом до кожного партнера. Чуйний та доброзичливий саппорт з релевантним досвідом у гемблі, стане в нагоді для арбітранів, що цінують свій час та налаштовані на роботу з об’ємами.

Тож не зволікайте, реєструйтеся у партнерській мережі та робіть перший крок до зіркового профіту.

Якщо ж ви вже маєте досвід співпраці з CG Solutions, запрошуємо поділитися враженнями з нашими читачами. Відгуки про мережу можна знайти і залишити на нашому сайті в каталозі ПП.

Реєстрація — http://cgs.group

Підтримка — info@cgs.partners / @cgs_support 

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF