1 Травня, 2024

Gambeat — iGaming Marketing Agency.  Надійна співпраця та індивідуальні рішення 

Ніша гемблінгу в афілейт-маркетингу сьогодні не поступається своїми лідерськими позиціями. І цьому є логічне пояснення: вертикаль дозволяє вебмайстрам швидко масштабувати і монетизувати трафік. Тож одне з головних завдань на старті — це обрати партнерську програму з високим рівнем довіри. 

Показовим прикладом є Gambeat — iGaming Marketing Agency, в якій органічно співіснують Affiliate Network та in-house MediaBuying. Тривалий час мережа існувала в приватному режимі. Це дозволило належним чином протестувати власні сервіси та забезпечити їхній розвиток. Вже 1 жовтня 2023 року партнерка заявила про себе в публічному просторі. Про особливості, переваги та принципи роботи з Gambeat розкажемо в цьому огляді. 

Особливості та переваги Gambeat

Інтерфейс. Команда агенції розробила власну платформу зі зручним і зрозумілим інтерфейсом. Наявними інструментами може вміло користуватися навіть початківець. Швидко розуміючи принципи роботи, партнер матиме більше часу для збільшення конверсії, і, відповідно, прибутку.

Управління. Платформа надає можливість контролювати весь процес. Це в першу чергу стосується фінансових операцій. Завдяки прозорості та злагодженій роботі партнерка Gambeat забезпечує високу ефективність в монетизації трафіку.

Моніторинг. Розробники партнерки піклувалися про те, аби партнери мали змогу відстежувати аналітику в режимі реального часу. Як просуваються рекламні кампанії, наскільки активними є користувачі — ці та інші важливі показники необхідно завжди мати «під рукою», аби швидко реагувати на зміни та робити відповідні кроки задля збільшення ефективності роботи.

Власний медіабаїнг. Фахівці забезпечують великі обсяги якісного трафіку з різних джерел: PPC, ASO та UAC. Як результат – в платформу додаються лише перевірені власним медіабаєм офери.

Індивідуальний підхід. Наявність ексклюзивних оферів під різні джерела трафіку і, що особливо важливо, індивідуальних умов співпраці. Для досвідчених вебів це «жирний» плюс.

Швидкі виплати. 30 хвилин — впродовж цього часу можна отримати гроші. Немає потреби чекати на оплату від рекламодавця. Працюють за CPA-моделлю.

Довгострокова співпраця. Команда Gambeat зацікавлена в налагодженні взаємовигідних та довготривалих відносин, вигода у форматі «тут і зараз» — це не про них. І це можна спостерігати на практиці: агенція завжди на боці партнера, відстоює його права, зокрема, захищає трафік від фроду та зрізів.

Зворотній зв'язок. У разі виникнення будь-яких питань можна сміливо звертатися до фахівців техпідтримки. Команда оперативно надасть пояснення щодо вирішення проблеми.

Офери. Джерела трафіку. ГЕО

Агенція Gambeat пропонує широкий вибір оферів та ГЕО у вертикалі гемблінгу. Можна сміливо говорити, що партнерка охоплює географію всього світу — справді безкрайні можливості для партнерів.

До переліку топових оферів платформи входять наступні:

 • WINGAGA
 • KingMaker
 • RTbet
 • PowBet
 • Brazino777
 • Spinada
 • Twin

Офери представлені для всіх популярних джерел трафіку:

 • FB, 
 • ASO Android, ASO IOS
 • Email, 
 • FB Android, FB IOS
 • PPC,
 • SEO,
 • UAC,
 • YouTube та ін.

Якщо у вебмайстра є індивідуальний запит на певний офер чи джерело, то така опція теж доступна на платформі.

Особистий кабінет

Для кожного арбітражника важливо, аби робота з особистим кабінетом не викликала зайвих проблем, була максимально комфортною та структурованою. І на цьому в агенції Gambeat добре знаються. Реєстрація займає всього кілька секунд, аби ввести необхідну інформацію. 

Які дані потрібно буде надати? Адреса електронної пошти, пароль, нікнейм в телеграмі для зв’язку та валюту (доступні — USD, EUR, UAH, PLN). Далі на зв'язок виходить персональний менеджер, який надає вичерпну інформацію та допомагає у вирішенні тих чи інших питань. Вони можуть стосуватися, наприклад, підбору оффера, інтеграції трекера (для найбільш поширених трекерів надаються шаблони) чи необхідних роз’яснень щодо воронки.

Партнерська програма Gambeat розробила зручну навігацію для своїх користувачів (мова на вибір: українська або англійська). Дашборди з корисною інформацією, сторінки з оферами, статистикою, конверсіями. Інтерфейс не перевантажений, увага під час роботи не розсіюється. Такі інструменти, як глобальний Postback та паркування доменів, точно стануть у пригоді партнерам.

Обираючи певний офер, можна побачити детальну інформацію, яка впливає на ефективність заливу: гео, холд, виплати, KPI, вимоги та обмеження від рекламодавця.

Невід’ємна складова кожної хорошої партнерки — це зручний зворотній зв’язок. У Gambeat — «Підтримка». Достатньо ввести у форму тему, текст повідомлення і за необхідності прикріпити файл.

А далі — справа за командою, яка за час роботи встигла продемонструвати професійний підхід:

 • оперативність (відповідають швидко, враховуючи кількість заявок);
 • компетентність (запускали власний медіабаїнг, тож добре розуміють специфіку та принципи роботи в ніші гемблінгу);
 • етичність (головний пріоритет — повага до кожного партнера).

А що потрібно, щоб лити трафік? 

Насамперед вебу треба ознайомитися з офером та отримати від менеджера персональний лінк. Його додають до трекера, і тільки тоді можна перейти до головного етапу — запуску рекламної кампанії для певного джерела. Важливо, що в особистому кабінеті можна спостерігати за усіма деталями заливу.

Виводимо гроші з Gambeat

Що потрібно знати про отримання виплат?

 • виплати здійснюються в USDT;
 • мінімальна сума — 1 $;
 • гроші надходять впродовж 30 хвилин;
 • можна вивести на Visa / MasterCard або Crypto;
 • терміни холду залежать від офера.

      У разі, якщо не знайшли зручного для себе способу оплати, завжди можна повідомити про це менеджерів. Адже, як вже зазначалося, у Gambeat діє індивідуальний підхід і персональні рішення для кожного афілейта.

Відгуки про Gambeat

Що визначає якісний рівень сервісу та професіоналізму? Звісно, зворотній зв'язок. Його у партнерці надають завжди вчасно і на високому рівні. Не дивно, що такий підхід цінується партнерами. Підтвердження тому — відгуки, які залишають партнери, що працюють з Gambeat.

Висновки

Gambeat — маркетингова агенція, яка за відносно короткий час існування у публічному просторі встигла набути ім’я надійного партнера. При цьому має значний досвід в розробці ефективних рішень у ніші гемблінгу, демонструючи експертний підхід до аналізу трафіку та міцні зв’язки з великими брендами.

Команда будує довгострокові відносини з партнерами, пропонуючи індивідуальний підхід та всебічну підтримку на своїх ресурсах. Зручність, надійність, оперативність, етичність — ці цінності прослідковуються на кожному етапі роботи з партнеркою.

Контакти

Соціальні мережі:

Сайт

Підтримка

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF