

У будь-якій партнерській програмі, з якою співпрацюють арбітражники, надаються списки країн під певні офери. Це ГЕО, на які рекомендується залив трафіку. Однак сліпо слідувати порадам афілейт-менеджера, обираючи офер та ГЕО навмання, — це досить ризикована стратегія. У цьому матеріалі ми розповімо, наскільки важливим є попередній аналіз ГЕО, на які моменти варто зважати при його виборі та яку інформацію варто враховувати при запуску РК на різні країни.
Рейтинг Tier визначається держдепартаментом США TVPA, який бореться з торгівлею людьми. Хоча ця сфера ніяк не пов'язана з партнерським маркетингом, вебмайстри застосовують тири для розмежування населення певних країн за критерієм платоспроможності.
Крім перерахованих вище загальних критеріїв, арбітражник має враховувати й інші нюанси, які зустрічаються в кожному ГЕО:
Кожен досвідчений арбітражник знає, що перед запуском трафіку йому необхідно детально ознайомитися з тим, що відбувається в обраному ГЕО.
До Tier 1 відносять Австралію, Австрію, Бельгію, Канаду, США та ряд інших країн.
Щоб залив на країни з розвиненою економікою та великою платоспроможністю був вдалим, баєру варто враховувати такі фактори:
Приклади країн регіону Tier 2: Албанія, Аргентина, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Україна.
Tier 2, як справжня солянка, включає в себе найрізноманітніші країни з різних континентів. Ключовою перевагою цих країн є процес розвитку технологій. Це означає, що тут майже немає проблем із платіжними методами.
Головні особливості цих країн:
Алжир, Вірменія, Ефіопія, Нігерія, Пакистан, Індонезія — ці та інші країни відносять до Tier 3.
Регіон Tier 3 досить контрастний: тут багато користувачів, які лише починають освоювати онлайн-покупки. Плюс у тому, що ці користувачі виявляють величезний інтерес до онлайн-продуктів, але нюанс полягає в тому, що далеко не всі можуть їх собі дозволити. Практика показує, що тут добре конвертують офери, які давно вже не цікавлять жителів Tier 1 та Tier 2 регіонів.
При роботі з Tier 3 варто враховувати такі фактори:
Ми розглянули особливості та нюанси різних регіонів. Тепер настав час перейти до практики. Як зачепити аудиторію з Tier 1? Розглянемо на прикладі крео для Великобританії з просування продукту для збільшення грудей.
Яскравий колір крео дає змогу зачепити потенційного клієнта. Незважаючи на те, що замість реального тіла використовувалися фрукти, ця аналогія зрозуміла всім та не викликає жодних сумнівів.
Це чудовий приклад, як арбітражник може обходити бани на найвимогливіших платформах. Знижка підштовхує користувача швидше прийняти рішення. Родзинкою на торті в якості останнього чіпляючого аргументу є відсутність хірургічних втручань.
Наступний креатив розглянемо для ГЕО Італія. Як приклад візьмемо той самий тип продукту — засіб для збільшення грудей із вертикалі нутра.
Тут яскраво продемонстровано задоволення клієнта та результат. Також вебмайстер підкреслив простоту застосування. Ну і, звичайно ж, реклама обіцяє безпечний результат для досягнення якого не потрібні оперативні втручання.
Наступний приклад вдалого крео на Італію зачіпає одну з найболючіших тем для жінок — це увага чоловічої статі. Вражаючі результати обіцяють за короткий відрізок часу. Вебмайстер використав ефект до/після, який майже завжди добре працює для просування подібних продуктів.
Щоб виділитися на ринку Tier 2, арбітражникам необхідно використовувати нестандартні підходи. Відмінно конвертує яскраве пакування, зручний формат, вигідна знижка або можливість отримання продукту безкоштовно. У цьому регіоні швидкий та стабільний інтернет, тому добре підійдуть відеокреативи. Такий формат набагато краще приваблює ЦА. Наприклад, ви можете зробити такі ролики:
Не варто додавати динамічні частини, які будуть вести на лендінг. Практика показує, що такий підхід дратує користувачів. Замість додавання таймерів про закінчення акції використовуйте інформативні прелендинги.
Населення Tier 2 досить освічене, тому ці користувачі не будуть купувати продукти, які їм не потрібні. Для ухвалення користувачем рішення про купівлю, прелендинг має містити таку інформацію:
Не затягуйте воронку після прогріву. Лендінг повинен надавати користувачеві форму замовлення у вільному доступі. Це дає змогу легко конвертувати ЦА, яка відразу приймає рішення про придбання товару.
Почнемо з того, як не потрібно робити, коли створюєш креативи для регіону Tier 3. Тут краще не використовувати статичні креативи, якщо ви не можете вкласти всю необхідну вам інформацію.
На картинці загалом усе добре: логотип, герої, слот. Але обіцянка виплати за реєстрацію зрештою призведе до того, що користувачі просто не поповнюватимуть рахунок. В іншому випадку вони можуть поповнити депозит один раз та зникнути.
Наступний приклад є перевіреною часом класикою, яка ідеально підходить під регіон Tier 3. Це новинне крео, представлене у вигляді короткого відео, де є ведуча, рулетка та слот — уся суть ролика зрозуміла з перших його секунд. Як тригер використовується феєрична новина — виграш величезної суми грошей через додаток.
Далі юзер бачить транзакції поповнення:
та виграш у вигляді великої суми грошей:
і все це дісталося герою, який покрутив слот:
Ну і, звісно ж, завершальним етапом буде заклик до завантаження застосунку:
Це гарний приклад крео, що конвертує, де зібрані всі ключові тригери, щоб зачепити ЦА.
Шпигунські тули дають змогу вебам моніторити різні кампанії та застосовувати нові стратегії. Розглянемо деякі інструменти.
Один із найбільших та найефективніших тулів, що існують на ринку.
Особливості Adplexity:
Anstrex Spy Tool — це 27 рекламних мереж для ефективного аналізу ринку. Величезна база даних дає змогу оцінити кампанії, орієнтуючись на кілька головних критерій.
Особливості Anstrex:
Кожен досвідчений арбітражник знає про такий чудовий інструмент, як бібліотека реклами Facebook, який надається абсолютно безкоштовно. Цікаво, що спочатку цей тул був створений з метою моніторингу політичних рекламних кампаній. Уже через рік після появи інструменту, у 2009 році, Facebook розширив функції цього інструменту. Щоб переглядати рекламні креативи, користувачеві навіть не потрібно бути зареєстрованим.
Вибирайте будь-яку країну та стежте за РК в ГЕО, що вас цікавить. В ідеалі, звичайно ж, краще переглянути всі країни, щоб мати повноцінну картину.
Аналіз ГЕО — це невід'ємна частина успішного заливу. Він дасть змогу зрозуміти не тільки особливості вашої ЦА, а й також врахувати культурні, економічні, соціальні, політичні та інші фактори. Що більше ви знатимете про різні країни, то більше у вас буде шансів для прибуткового заливу.
Останнє редагування: 21.06.2024