28 Серпня, 2023

Що таке дейтинг в арбітражі трафіку і як з ним працювати

У сучасному світі люди все частіше шукають партнера через інтернет. Щороку обсяги трафіку на дейтингових ресурсах зростають, а ринок поповнюється новими продуктами як в мейнстрім, так і в кежуал-напрямках. У 2022 році обсяг ринку онлайн-знайомств оцінювався в 9,4 млрд доларів США і, за прогнозами, досягне 15,7 млрд доларів США до 2030 року.

Що таке дейтинг в арбітражі трафіку

Дейтинг (dating) — це вертикаль в арбітражі трафіку, яка пов’язана із просуванням сервісів, сайтів та додатків для знайомств, за допомогою яких користувачі шукають романтичні або сексуальні стосунки.

Основна мета користувачів дейтинг-сервісів — знайти потенційного партнера на основі своїх уподобань. Для цього сервіси використовують різні механіки, як-от анкети із зазначенням інтересів, детальний пошук за заданими критеріями (вік, зовнішність, захоплення тощо), геолокацію для пошуку людей, які проживають у певному місті, країні чи регіоні.

Вебмайстер може отримувати виплати за залучення користувачів на сайт знайомств, оформлення ними передплати, купівлю додаткових послуг тощо. Для залучення аудиторії арбітражник використовує різні підходи та джерела трафіку — це залежить від самого оферу та низки інших чинників.

На що можна лити в дейтингу?

Дейтинг — досить велика і гнучка вертикаль. Для зручності офери умовно поділяють на категорії:

1. Мейнстрім. Це так звані «білі» офери. Класичні сервіси для знайомств із фільтрами за інтересами та іншими параметрами, наприклад, Mamba або Badu. Передбачається, що користувачі шукають на сервісах стабільні довгострокові відносини.

2. Кежуал дейтинг. На відміну від мейнстріму, користувачі подібних сервісів шукають знайомства для відносин без серйозних зобов'язань.

3. Адалт. Вебкам, чати за тематиками 18+. Сюди включені вузькопрофільні нішеві офери, які так чи інакше пов’язані з еротичним та порно-контентом.

Якщо адалт-дейтинг — це все, що пов'язане з темою 18+, то кежуал-дейтинг — своєрідна лайтова версія адалта. Хоча багато арбітражників сприймають обидві ці категорії за одну — адалт. Мейнстрім вважається білою категорією, а тому проблем із модерацією послуг буде значно менше. Адалт — сіра ніша, в якій профіт зазвичай значно вищий, ніж у мейнстрім. Але для тематики 18+ доведеться навчитися використовувати клоакінг, антидетект-браузер та освоїти інші інструменти обходу блокувань.

Ключові особливості роботи з дейтингом

Цільова аудиторія у вертикалі дейтингу залежатиме від кожного конкретного офера: мейнстрімні офери можна просувати на досить широку ЦА, в той час як більш вузькоспеціалізовані сервіси і сайти мають обмежену аудиторію. 

За статистикою, серед аудиторії сайтів та додатків для знайомства ядром ЦА є люди у віці 25–34 роки. При цьому чоловіки частіше реєструються на сайтах знайомств, а тому в більшості випадків потрібно таргетувати РК саме на них.

Для успіху в дейтингу необхідне  глибоке розуміння й аналіз цільової аудиторії. Тільки знаючи потреби та уподобання користувачів, ви зможете ефективно просувати дейтинг-офери. 

Популярні джерела трафіку в дейтингу

У дейтинг-партнерках часто під забороною мотивований трафік та спам, інші джерела зазвичай дозволені. Проте, звісно, завжди потрібно зважати на вимоги до кожного конкретного офера. Зрозуміло, що варто вибрати джерело трафіку з високою конверсією.

  • Пуші. Відрізняються простим та швидким налаштуванням рекламних кампаній, оперативною модерацією. З їхньою допомогою досить легко просувати адалт-офери.
  • Рекламні мережі. Банери, нативна реклама, тизери, клікандери та попандери. Як і пуш-мережі, це джерело популярне через низький поріг входу, швидку модерацію та лояльність до адалт-тематики.
  • Соцмережі. Потрібен великий бюджет, але результати того варті. Facebook — одне з профітних джерел трафіку для дейтінгу. Головне — використовувати прогрітий обліковий запис для створення РК та володіти інструментами для уникнення бану. Telegram також вважається доволі популярним джерелом для адалту: наприклад, ви можете створити еротичний канал і просувати його за рахунок взаємопіару чи закупівлі реклами.
  • Email-розсилки. Це джерело може показати гарні результати при заливі на бурж. Проте цей варіант складний і досить непередбачуваний. Потрібно постійно закуповувати бази контактів і оновлювати їх.
  • SEO. Ефективний метод просування дейтинг-оферів. SEO дозволяє залучити трафік нативним способом і допомогти сайту зайняти топові позиції у пошуковій видачі. Результати не миттєві, але з часом інвестиції окупаються.
  • Контекстно-медійна мережа. Дозволяє розміщувати банерні оголошення на сайтах партнерів через Google Ads. Мережа включає мільйони сайтів і дозволяє платити лише за кліки на ваші оголошення (CPC).

Скільки можна заробити в дейтингу

Заробіток арбітражника у вертикалі дейтингу залежить від досвіду, ефективності кампаній, бюджету на рекламу, джерел трафіку, особливостей офера. 

Ось лише приблизні об’єми доходів арбітражників, що працюють з цією нішею:

  • Початківці: 500–2000 $ на місяць. Обмежені бюджети, тестування стратегій.
  • Середній рівень: 2000–10 000 $ на місяць. Більше досвіду, оптимізація кампаній.
  • Просунуті: 10 000–50 000 $ на місяць. Висока ефективність, значні бюджети.
  • Топ-арбітражники: 50 000–100 000 $ на місяць і більше. Великий досвід, інвестиції в аналітику.

Партнерські програми, що працюють з дейтингом

Для того, аби робота з дейтингом приносила хороший і стабільний профіт, дуже важливо обрати надійного партнера. З цією вертикаллю працює багато популярних партнерок, зокрема:

Щоб отримати більше можливостей при роботі з цією вертикаллю, відвідайте рейтинг дейтинг-партнерок від UAFF.

Висновки

Дейтинг в арбітражі трафіку є захопливим і прибутковим сегментом, який вимагає глибокого розуміння цільової аудиторії та ефективних стратегій. Розглядаючи переваги та недоліки, можна дійти висновку, що цей напрямок надає можливості для високого заробітку, але вимагає постійної адаптації до змін у конкурентному середовищі та високого рівня відповідальності в плануванні кампаній.

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF