

Фейсбук акаунт для арбітражника — це свого роду витратний матеріал, оскільки соціальна мережа має різний рівень довіри до різних акаунтів та має право забанити профіль за найменше порушення. Тому важливо розбиратись в їхніх типах, рівні трастовості та можливостях для запуску рекламних кампаній.
У статті детально розглянемо, які існують типи акаунтів Facebook, які з них краще використовувати для арбітражу, де та як можна їх придбати і головне — як ефективно їх задіяти в заливі трафіку, щоб не втрачати час та гроші.
Відповідно до Стандартів спільноти Facebook заборонено мати більше одного особистого облікового запису. Однак спеціалісти арбітражу трафіку вимушені порушувати це правило, оскільки в іншому випадку їхня робота буде просто неефективною.
Враховуючи добові ліміти на запуск РК, які часто не перевищують суму в 50$, дуже важко розвиватись та масштабуватись, маючи тільки один акаунт. Своєю чергою використання декількох профілів одночасно вимагає від байєра обережності, обов’язкового використання антидетект браузера та якісних проксі. Розпочати огляд ринку Facebook-акаунтів пропонуємо з ознайомлення з найбільш розповсюдженими їхніми типами.
Профілі для роботи можна створити самостійно або придбати на спеціалізованих платформах. Який варіант більш підходить для вас — вирішуйте самостійно. Купівля готового облікового запису може зекономити трохи часу, але в більшості випадків такі сторінки на ФБ все одно потрібно дофармлювати, аби не зловити бан одразу та не пустити гроші на вітер. Вміння розрізняти, який тип акаунту перед вами, дуже допоможе в подальшій роботі.
Створені вручну або за допомогою спеціального програмного забезпечення. Ці типи акаунтів є найбільш популярним серед арбітражників завдяки низькій вартості та масовому виробництву.
Такі профілі використовуються як витратний матеріал для запуску рекламних кампаній, але через активне навантаження швидко потрапляють під блокування Facebook. При цьому продовжити термін їхньої служби цілком реально, виконавши грамотний дофарм. Якщо правильно їх прогріти та наповнити профіль інформацією, роблячи його більш схожим на реальний обліковий запис, можна буде розраховувати на більш стабільну роботу.
Фармлені акаунти можуть суттєво відрізнятися за якістю та ціною. Є бюджетні варіанти за 2$, які майже не відрізняються від звичайних авторегів, а є дорожчі — приблизно за 15$, із хорошою активністю протягом 30 днів, розвиненими інтересами, підтвердженими cookie-файлами та історією взаємодії з контентом.
Завдяки природній активності ці профілі мають вищі шанси на виживання у Facebook, що робить їх ефективним стартовим інструментом.
Документально підтверджені акаунти, що вже пройшли заборону рекламної діяльності (ПЗРД).
Варто пам’ятати, що навіть ПЗРД-акаунт не є повністю захищеним від майбутніх блокувань. Якщо власник порушує правила або демонструє підозрілу активність, Facebook може знову обмежити його можливість запускати рекламу. Проте такі випадки трапляються рідко: за статистикою, лише 3 із 50 акаунтів стикаються з повторним ЗРД. Тому при правильному використанні та дотриманні політик платформи, ризики можна звести до мінімуму та довго використовувати даний тип профілів для роботи.
Ці два типи акаунтів мають схожість, але відрізняються за способом отримання даних.
Обидва варіанти не є підходящими для довготривалої роботи, оскільки мають високий ризик блокування Facebook. Окрім того, справжній власник при бажанні може з легкістю відновити доступ до акаунту.
Напевно, ви бачили такі оголошення про готовність орендувати профіль за фіксовану плату. Після узгодження з власником доступ до облікового запису отримується через дистанційне підключення для проведення арбітражних схем. Основна перевага в тому, що власник продовжує використовувати акаунт підвищуючи його трастовість, а ще може надати документи для перевірки, якщо раптом Фейсбук їх запитає.
При виборі магазину акаунтів Facebook важливо враховувати кілька ключових факторів, щоб не потрапити на шахраїв.
Першочергово варто перевірити репутацію магазину на сторонніх сайтах або форумах. Якщо магазин працює давно та має багато позитивних відгуків — це добрий знак. Чесний продавець зазвичай детально описує характеристики акаунтів (вік, джерело, спосіб реєстрації, регіон, тощо). Чудово, якщо магазин надає гарантію хоча б 6 годин на перевірку акаунту.
Серед найбільш популярних сервісів по продажу акаунтів в Фейсбук, що працюють на український чи міжнародний ринок, можна виділити:
Якщо у продавця є активний чат або телеграм-бот, де можна поставити питання, це підвищує довіру і навпаки — якщо ціна значно нижча за ринок, це може бути обман або акаунти, що швидко летять у бан. Якщо продавець одразу говорить, що не несе відповідальності після продажу, краще не ризикувати і звернутись до іншого сервісу.
Нормальна ціна акаунту в залежності від його типу може коливатись в межах 5-30$. Більш дорогі варіанти є сенс розглядати, якщо є певний досвід роботи з ними та нагальна потреба саме в спендових акаунтах.
Якщо ви новачок у роботі з Facebook-акаунтами (особливо купленими або створеними для ведення арбітражної роботи), важливо дотримуватися певних правил, щоб уникнути блокувань.
Facebook має потужні алгоритми виявлення підозрілої активності, тому будь-які різкі дії можуть призвести до бану. Майже всі магазини попереджають, що заходити на акаунт можна лише з проксі та антидетект браузеру, але мало хто наголошує на необхідності не використовувати безкоштовний VPN (може бути в чорному списку Facebook).
Не запускайте рекламу одразу після створення або покупки акаунта, попрацюйте з ним ще 2–3 дні як звичайний користувач, а краще виділити на дофарм мінімум тиждень часу.
Якщо працюєте з рекламою — додавайте картки поступово і запускайте рекламу з невеликим бюджетом в 10-15$ на старті, поступово збільшуючи його.
Масове додавання друзів (більше 10-20 на день), різка зміна країни або пристрою входу, прив’язка ненадійних віртуальних карток можуть стати тригером для ФБ, щоб відправити акаунт на перевірку або й зовсім заблокувати його без права відновлення.
Дотримання простих правил допоможе уникнути багатьох проблем та суттєво продовжити термін служби придбаної сторінки.
У цій статті ми розглянули основні типи Facebook-акаунтів, їхні особливості та сферу застосування. З’ясували, що для різних завдань підходять різні види акаунтів: фармлені акаунти підходять для стабільної роботи, а логи або брут-акаунти несуть високі ризики блокування. Ми також дізналися, де та як можна безпечно придбати акаунти, на що звертати увагу при виборі магазину, і яких шахрайських схем варто остерігатися. Тепер ви зможете ефективно працювати з Facebook-акаунтами, мінімізувати ризики бану та зберегти свій час і гроші.
Останнє редагування: 17.03.2025