22 Травня, 2024

Прибуткові та непопулярнi вертикалі в арбітражі

Партнерський маркетинг дарує вебам безліч можливостей та перспектив для заробітку. Амбітний арбітражник ніколи не буде зупинятися на якійсь одній вертикалі та завжди буде шукати для себе нові джерела доходу. У цій статті-огляді ми поговоримо про деякі з прибуткових ніш, якими нехтує багато вебів, але разом з тим ці вертикалі можуть стати справжньою золотою жилою для заробітку.

HR-вертикаль

Перспективним компаніям завжди потрібні висококваліфіковані фахівці. Рекрутинг-вертикаль дає можливість задовольнити цей попит. Веб отримує відсоток від залучення лідів на пропозиції роботодавців. Комісійні в цій ніші залежать від того, наскільки складним є пошук конкретних спеціалістів. Ця біла вертикаль забезпечує хороші показники ROI.

Популярні моделі оплати

У вертикалі рекрутингу популярні різні моделі оплат, а саме: 

 • CPS, де винагороду виплачують тільки за фактичного найму кандидата; 
 • CPC, де партнер отримує винагороду за перехід користувача на сайт роботодавця; 
 • CPA, що ґрунтується на оплаті за виконання потенційним співробітником цільової дії. 

Популярні джерела трафіку

Кожен окремий офер відрізняється своїми умовами щодо дозволених і заборонених джерел. Є вакансії, які заборонено рекламувати за допомогою розсилок, інші рекламодавці не приймають ліди через соціальні мережі. Одними із найпопулярніших джерел є дошки оголошень, оскільки багато оферів дозволяють їхнє використання. 

Ваша мета полягає в спрямуванні юзера на заповнення анкети або іншої форми для подання своєї кандидатури на ту чи іншу посаду. Тому дошки оголошень слугують одним із найперспективніших варіантів. Арбітражники в цій ніші також заробляють на таргетованій рекламі в соціальних мережах та розсилках у тематичних каналах.

Креативи та офери

У плані креативів в HR-вертикалі арбітражникам часто надається свобода дій. Подбайте про те, щоб отримати дозвіл у менеджера на використання логотипів компаній, які ви рекламуєте. Основне, що має бути в HR креативі, — це ключові вимоги до кандидата, щоб зацікавити потенційну аудиторію. Наприклад, якщо ви ллєте трафік на посаду водія, у вакансії мають бути вказані потрібна категорія прав та досвід кермування.

Трафік з релевантних груп у соцмережах також добре конвертує. В таких групах багато користувачів, які максимально зацікавлені у вакансіях  та готові заповнювати анкети від роботодавців.

Серйозні організації надають своїм співробітникам не тільки офіційне оформлення, але й інші бонуси, як-от оплату курсів, спортзалу чи дозвілля, щоб зацікавити потенційних кандидатів. Також варто відстежувати появу нових оферів на ринку — це дасть вам змогу залишатися в курсі актуальних пропозицій.

Приклади партнерських програм

HR — це досить специфічна сфера, проте багато великих мереж надають потенційно профітні офери, на які варто лити трафік. 

Наприклад, в деяких універсальних ПП є декілька рекрутинг-оферів, яких буде достатньо, щоб потестити цю нішу. Проте для того, аби мати більший вибір оферів, все ж варто співпрацювати з партнерськими мережами, які стрімко розвиваються саме в HR-напрямку. 

Upwork 

Upwork є популярною біржею фрілансу, де фахівці з різних сфер можуть знайти роботодавців та замовників — як для короткострокових проєктів, так і для довготривалої співпраці. Біржа надає комісію 20% від перших угод. Стати партнером цієї програми досить легко: достатньо перейти на їхній сайт та натиснути на опцію «Партнери». Потім надайте свої дані та отримайте партнерське посилання, яке можна буде використовувати для заливу трафіку. 

Fiverr

Як і Upwork, ПП Fiverr надає вебмайстрам комісію в розмірі 20% від успішних угод. Ви отримаєте від 25 до 100% від першої угоди, а також 10% від усіх наступних угод.

Скільки можна заробити на HR-оферах

Ключовою особливістю є те, що в цій ніші можна залучати умовно-безкоштовний трафік та виходити на ньому в плюс. HR є універсальною сферою з низьким порогом входу. Навіть люди зі стабільною роботою заповнюють анкети та часто перебувають у пошуку нових пропозицій. Як показує практика, найбільший профіт дають офери з метою виходу на роботу. 

При правильному налаштуванні ГЕО та виборі ЦА ви можете стабільно заливати в плюс. Заробіток в ніші залежить від рекламодавця, з яким ви співпрацюєте. Різні партнерки платять різний відсоток афіліатам. Тому варто проконсультуватися з менеджером, перш ніж починати співпрацю. Він розповість вам, з чого варто почати, щоб лити в плюс.

Есе

Есе (Essay) — це вертикаль, яка пов’язана з написанням різноманітних академічних робіт: дипломних, курсових, рефератів, есе тощо. Це прибуткова ніша, оскільки навчання у багатьох людей займає тривалий період життя. Для багатьох студентів навчання є цінним, оскільки від нього залежать їхня кар’єра та майбутнє. 

Суть роботи з нішею essay полягає в залученні клієнтів насамперед для різних бірж, де фахівці виконують завдання з написання робіт за гроші. Це сезонна вертикаль, і найбільший сплеск прибутку в ній припадає на весняно-осінній період. Але найдорожчі замовлення, як не дивно, трапляються під час низького сезону. Наприклад, у США роботи замовляють після закінчення кожного семестру.

Популярні моделі оплати

Серед моделей оплати найпопулярнішими є RevShare, CPL, CPA та гібрид. Однією з найвигідніших моделей є RevShare. Це й не дивно, адже через тривалий період навчання (4–6 років) арбітражник може отримувати хороший дохід протягом тривалого часу.

Популярні джерела трафіку

До популярних джерел трафіку в ніші Essay можна віднести: 

 1. Соцмережі (TikTok, Instagram, Facebook, Twitter, Reddit). Саме тут зібрана левова частка аудиторії, яка навчається. Офери добре конвертують через меми та тренди. 
 2. Блоги та форуми. Такі джерела, як студентські форуми, сайти вишів, особисті блоги викладачів —  це досить прибуткові майданчики для цільового трафіку.
 3. Пошуковий трафік. Приблизно третина студентів використовує Google для пошуку виконавців будь-яких академічних завдань. Ви можете ознайомитися з ключовими запитами у семантичному ядрі. Це хороший метод просування, проте він вимагає часу та вкладень, а тому підходить не всім вебам.
 4. E-mail-розсилки. ЦА в цій вертикалі активно користується електронною поштою для спілкування з викладачами та іншими студентами. Врахуйте, що вам потрібно буде дістати базу актуальних email-адрес. 

З вертикаллю Essay краще працювати у країнах Tier-1. Щоб залив був прибутковим, вивчайте особливості системи освіти в обраному ГЕО.

Приклади креативів у вертикалі Essay

У цій вертикалі добре конвертують лендінги, у яких детально описані всі переваги та умови написання студентських робіт на замовлення, а також привабливі креативи, які обіцяють швидко та якісно вирішити проблему.

Приклади партнерських програм

Garlic Cash 

Інтуїтивно зрозуміла та зручна ПП під бурж. Гарантує високі виплати: 50–70% за нове замовлення, 30–50% за ребілл на початку заливу. 

EssayPartner

Партнерка забезпечує вебам високі виплати (від 50 до 100% за перше замовлення, 30–50% за ребілл), проводить постійні акції, завдяки яким можна легко залучати трафік.

Ось іще кілька популярних партнерок, які надають широкі можливості для заробітку в ніші Essay:

Скільки можна заробити на есе-оферах

Заробіток у цій ніші складається з трьох важливих складових:

 • попит;
 • середній чек ліда; 
 • наявність ребілів. 

Останнє у вертикалі essay має високий відсоток. Навіть якщо ви не працюєте за оплатою RevShare, заробіток у цій ніші все одно буде високим. При отриманні студентом через ваше посилання якісно виконаної роботи, він однозначно буде використовувати її знову, адже підготовка до іспитів вимагає часу, який зазвичай дуже обмежений. 

Вибирайте провідні ГЕО, аби ваші зусилля окупилися. Зумівши зібрати хоча б 4–5 лідів із перспективою в кілька років, ви можете отримувати прибуток принаймні в 30–50 доларів щомісяця протягом тривалого періоду. 

SP/BS

Офери, які пов’язані із сервісами підписок, вже зробили справжній прорив в арбітражі трафіку. Ця ніша доволі проста та зрозуміла. Користувач здійснює мінімальний стартовий платіж, а згодом з його картки періодично списується фіксована сума за підписку. У якості продуктів можуть виступати онлайн-курси, плани харчування, гайди тощо.

Популярні моделі оплати

У SP-ніші найчастіше використовуються ці моделі оплати: 

 • CPA — ПП або CPA-мережа платить за заповнення форми, початок безоплатного тестового періоду, оформлення платної підписки або виконання іншої цільової дії юзером.
 • RevShare — при роботі за цією моделлю партнер отримує частину коштів, витрачених клієнтом за продовження підписки.

Популярні джерела трафіку

Найпопулярнішими джерелами для заливу трафіку в цій вертикалі є: 

 • Instagram, Facebook. У випадку з білими SP або BS-офферами клієнти отримують, наприклад, повноцінний план харчування, тому налаштовувати клоаку в такому разі необов'язково. Добре конвертують фото до/після, з додаванням відгуків про продукт у позитивному ключі.
 • TikTok. У цьому джерелі добре заходять ролики на кшталт «Мій особистий досвід». Злив на лендинг здійснюється зазвичай через проклу у вигляді сервісу скорочення URL з розпізнаванням ГЕО юзера. Розміщуйте лендинги на своєму домені з використанням унікальних відео, щоб алгоритми TikTok не обмежили покази.
 • Youtube. Ще один непоганий спосіб просувати офери. Ви можете, наприклад, використовувати відео з процесом проходження плану підписки звичайним користувачем і QR-код із зашифрованим посиланням.

Які креативи конвертять? 

Одним із найконвертніших креативів у цій вертикалі є ті, які демонструють, наскільки простішим, приємнішим та щасливішим стає життя користувача, коли він оформлює підписку.

Також ефективними можуть бути креативи, які демонструють результати користувачів, які підписалися на сервіс, та їхні реальні відгуки.

Приклади партнерських програм

Semrush

Це платформа для фахівців з маркетингу та суміжних сфер, яка поєднує у собі інструменти SEO, контент-маркетингу, соціальних мереж, PPC тощо. Партнери ПП Semrush можуть отримувати комісію у розмірі 10 $ за умови, що ваші реферали підпишуться на безкоштовну пробну версію протягом 370 днів з моменту переходу за партнерським посиланням. Крім того, якщо клієнт здійснить покупку у Semrush протягом 400 днів, ви можете отримати до 200 доларів залежно від розміру покупки.

Audiobooks.Com

Audiobooks.com є одним із найбільших гравців на ринку аудіокниг з каталогом, що налічує понад 375 000 книг преміум-класу. За даними CJ Affiliate, партнерська програма Audiobooks.com платить 4,5 $ за реєстрацію користувача. Однак у цій ПП також існує багаторівнева комісійна структура, заснована на обсягах продажів, з можливістю заробити до 25 доларів за оформлення підписки.

Скільки можна заробляти на SP/BS вертикалі

SP/BS ніша здатна забезпечити арбітражникам стабільний дохід: веби отримують гроші з кожного продовження підписки, яких може бути велика кількість. Відповідно, заробіток у цій ніші безпосередньо залежить від кількості підписок.

Страхування

Вертикаль страховок є ще однією досить прибутковою сферою в арбітражі. Тут можна працювати на широку аудиторію віком від 26 до 55 років. Головна мета оформлення страховки — допомога собі та своїм близьким у разі виникнення непередбачуваних ситуацій. Щоб досягти хороших показників ROI, вебмайстру необхідно вкласти хоча б кілька тисяч доларів, оскільки ці послуги затребувані в ГЕО з Tier-1.

Популярні моделі оплати

У вертикалі страхування існує кілька популярних моделей оплати:

 • оплата за дію (CPA), 
 • оплата за клік (CPC),
 • оплату за тисячу показів (CPM). 

Ці моделі дають арбітражникам змогу ефективно монетизувати свій трафік, отримуючи прибуток від якісних дій користувачів, кліків та показів реклами.

Популярні джерела трафіку

Зазвичай рекламу страхових компаній у Tier-1 відкручують на Facebook та LinkedIn. Величезним попитом користується контекстна та пошукова реклама. Однак через високу ціну за клік веби часто віддають перевагу таким джерелам, як push-notifications, банерна реклама, а також попандери та клікандери. Крім того, можна використовувати SEO-трафік.

Які креативи конвертять?

Креативи в цій ніші повинні показувати користувачам, що оформлення страховки нескладне. Зробіть акцент на тому, що немає паперової тяганини, а оформлення страховки пройде всього за кілька кліків, оскільки всю роботу з документами співробітники компанії візьмуть на себе.

Добре конвертує відеореклама. Покажіть, що це найкраща інвестиція в безпеку та майбутнє, адже різні ситуації здатні похитнути фінансовий стан людини: ДТП, потоп, пожежа, проблеми зі здоров'ям, втрата роботи тощо. 

Також привертає уваги креативна, а подекуди і жартівлива відеореклама.

Партнерські програми

Lemonade

Lemonade відрізняється від інших партнерок у вертикалі страхування своїм інноваційним підходом. Ця компанія є справжнім революціонером у сфері страхування та випускає страхові поліси, розроблені ШІ. Ця стратегія надає партнерам особливий шанс для продажів. Головні переваги ПП Lemonade — миттєві виплати, доступ до бібліотеки контенту та спеціальних розхідників для спрощення маркетингових зусиль афіліатів. 

Скільки можна заробити 

На вертикалі страхування можливо заробити значні суми, особливо з урахуванням різноманіття продуктів та ставок. Ви можете забезпечити собі постійний дохід, залучаючи користувачів зі США, Тайваню, Південної Африки та інших країн.

Езотерика

Ще одна недооціненна вертикаль — езотерика. До неї відносять астрологічні прогнози, амулети, гадання на картах Таро тощо. Ніша закриває відразу кілька болей цільової аудиторії: поліпшення стану здоров'я, фінансове благополуччя, особисте щастя, кар'єра та інші життєві проблеми. ЦА — жінки з магічним типом мислення у віці 30+.

Популярні моделі оплат

Фізичні товари у вигляді амулетів, свічок, каміння тощо, як правило, оплачуються за моделлю CPS. Інфопродукти по типу гороскопів, нумерології, матриць долі, розкладів Таро найчастіше оплачуються за моделлю CPA або RevShare.

Також у цій вертикалі популярні IVR-офери, де юзеру потрібно зробити дзвінок. Вони оплачуються за моделлю PPM (Pay Per Minute), тобто що більше часу юзер проведе на лінії, то більшим буде заробіток арбітражника.

Популярні джерела трафіку

Серед популярних джерел трафіку у вертикалі езотерики можна виділити:

 • Пуш-повідомлення, попапи, in-page пуші. Переваги — мінімальні вкладення, відсутність проблем з модерацією та просте відстеження трафіку. 
 • Соціальні мережі. Офери добре просуваються у Facebook та інших соцмережах. Якщо правильно вибрати ЦА та знайти підхід до неї, то в соцмережах можна отримати багато якісного трафіку. 
 • Контекстна реклама. Величезний попит на послуги породжує пропозицію. Контекстна реклама Google Ads — чудове рішення.

Які креативи конвертять?

Часто в креативах під езотерику використовуються зображення людей, які наділені магічними здібностями — це дозволяє отримати відчуття особистого контакту із надприродним.

Для заливу на такі офери краще використовувати зв'язку преленд + ленд. На проклі можна розповісти зворушливу історію людини, яка вирішила свою проблему за допомогою продукту: виграла велику суму грошей, позбулася захворювання, вийшла заміж тощо.

Партнерські програми

Psychic Source

Популярний ресурс в езотеричній тематиці з аудиторією 200 000 осіб. Компанія хоче отримувати ліди від вебмайстрів, а всі інші клопоти бере на себе. Співпрацюючи з Psychic Source, арбітражнику не потрібно морочитися зі створенням лендів для просування. Залишається тільки придумати, як саме він буде залучати трафік. Компанія оплачує хороші комісійні в розмірі до 100 $ за лід. 

PsychicOz

Ця ПП надає користувачам свої послуги через онлайн-чат, телефон, електронну пошту та відеодзвінки. А якщо ви успішно заливатимите трафік на сайт PsychicOz, компанія винагородить вас доволі щедрими комісійними в розмірі до 150 $ за лід. Партнерська панель інтуїтивно зрозуміла. Крім того, надаються рекламні креативи для профітного заливу.

Скільки можна заробити?

Вертикаль езотерики — це перспективний ринок із мінімальною конкуренцією. Розмір комісійних варіюється від 30 до 150% залежно від ГЕО, оферу, джерела трафіку та стратегії. Наприклад, у Facebook при мікроспенді до 200 євро на місяць можна досягти ROI від 150 до 300%. Ви можете запустити близько 10–20 кампаній і мінімально підтримувати їх, що дасть більше гнучкості та потенціалу для успіху.

Висновки

Ми розглянули лише декілька нестандартних вертикалей, які можуть принести партнерові хороший прибуток. Яку нішу обрати, залежить від уподобань арбітражника, його фантазії та бюджету. Обмежень практично не існує: вебмайстер може лити як на сервіси з написання студентських робіт і страхування, так і на амулетии, гороскопи чи розклади Таро. Аби досягти успіху в будь-якій з цих ніш, потрібно приділити час аналізу ЦА, розробці деталізованої стратегії та тестуванню.

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF