

Правильно підібраний рекламний заголовок здатний значно підвищити CTR ваших рекламних кампаній. Клікбейт заголовок — це меседж, який дозволяє швидко заволодіти увагою користувача. З його допомогою спочатку можна охопити широку аудиторію, а згодом ретельно дослідити вподобання й реакції, щоб сформувати свою ЦА.
Читайте статтю, щоб дізнатися, які типи заголовків можуть зробити ваш офер привабливим для користувачів.
Клікбейтні питання досить добре працюють для молодої аудиторії віком від 18 до 35 років. Переважна більшість ЦА таких заголовків — саме жінки, хоча чоловіки також активно реагують. Загалом це люди, які шукають партнера для побудови довготривалих надійних стосунків.
У заголовках містяться спеціальні психологічні зачіпки, які акцентують на:
Питальні заголовки можна використовувати у різноманітних джерелах трафіку, зокрема Facebook, YouTube Shorts, Google Ads, Instagram Reels, пушах та in-page повідомленнях.
Приклади заголовків-запитань. Як бачите, одразу після питання пропонується короткий call-to-action:
Такий тип заголовків гарно працює на різні ЦА. Зокрема, це чоловіки та жінки, які шукають короткочасних знайомств і не налаштовані на довгі й серйозні стосунки. Також під клікбейт-обіцянками можна чудово маскувати adult-офери, доповнивши їх відповідними візуальними креативами.
Якихось вікових особливостей тут немає. Хоча переважають чоловіки та жінки у віці 18-30 та чоловіки віком 35-55 років. Ефектність таких заголовків — у натяках на миттєвий та позитивний результат: клієнт точно знайде тут собі пару.
Найкраще обіцянки працюють для клікандерів і попандерів, push-повідомлень, каталогів та банерів у Facebook, мейнстрімвідео у TikTok.
Приклади заголовків:
Цей тип клікбейтів найбільше чіпляє тих, хто звик довіряти цифрам та експертним думкам. Щоб перейти за посиланням, людині потрібно розуміти, що на неї чекає цінна інформація. Основна ЦА — жінки та чоловіки віком від 25 до 40 років.
У заголовках такого типу йдеться про досвід, яким діляться начебто реальні люди, дослідження, підрахунки, підсумки, аналіз. Це допомагає людям відчувати більше впевненості, а отже дейтинг-ресурс у них підсвідомо починає асоціюватися з надійністю.
Заголовки-факти добре підходять для усіх джерел трафіку. Зокрема, для Google Ads, SEO, контекстної реклами, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, In-app, Pinterest. Адже більшість заголовків виглядає як нативна реклама, яка ґрунтується на на ревʼю справжніх людей.
Приклади заголовків:
Тизерна реклама насамперед має шокуючий посил. Часто такі заголовки інтригують, обурюють, викликають огиду або захват. Але в усіх випадках спрацьовує банальна цікавість, коли людина прагне вгамувати свій «вибух мізків», спричинений заголовком.
Тож у таких меседжах спрацьовують хуки, які чіпляють аудиторію, апелюючи до наболілих проблем, пропонуючи геніальні рішення чи шокуючі факти, у які важко повірити. Провокативна, відверто неправдива інформація або занадто перебільшені факти автоматично привертають нашу увагу.
Переважна ЦА, що миттєво включається на такі заголовки, — це жінки віком від 18 до 25 років та чоловіки від 18 до 30 років та вікова категорія чоловіків від 35 до 55 років. Під тизерними заголовками часто пропонують і adult-дейтинг.
Таку рекламу найкраще розміщувати у тизерних мережах. Поширені формати – відеоролики, банери, клікандери, попандери, пуші, мобільні та класичні тизери.
Приклади тизерної реклами у заголовках:
Заголовки розраховані на аудиторію, яка любить знижки та вигідні пропозиції. Вказівка на обмеження в часі щодо вигоди змушує діяти негайно, якщо користувач справді зацікавлений у ніші дейтингу.
Клікбейти з обмеженнями у часі чи кількості можна використовувати в email-розсилках, пушах, попандерах, клікандерах, діалогових вікнах, Telegram, TikTok, In-app трафіку тощо.
Зразки заголовків:
Клікбейт-заголовки у дейтингу дають дуже хороші конверсії. При виборі та формулюванні заголовка обов’язково враховуйте свою ЦА та джерело трафіку. Зокрема, варто добре знати інтереси та психологічний портрет аудиторії. Експериментуйте з різними типами заголовків та добирайте якісні релевантні відео і зображення — і тоді клікбейтний меседж приведе до крутого профіту!
Останнє редагування: 14.02.2025