23 Жовтня, 2023

AFFPRO — українська гемблінг-партнерка, з якою ви завжди у виграші

Український партнерський маркетинг у сфері гемблінгу зараз активно розвивається. Чудовий доказ цьому — AFFPRO. Це українська мережа, яка надає вигідні умови для вебів та рекламодавців, що працюють у сфері гемблінгу та бетингу. За час роботи на ринку AFFPRO показали себе як надійні та стабільні партнери з хорошою репутацією. Які переваги пропонує мережа, чим вона відрізняється від інших та що про неї думають афілейти, розкажемо у цьому огляді.

Головні переваги AFFPRO

AFFPRO — це згуртована команда однодумців, які завжди готові надавати гнучкі умови співпраці та якісну підтримку усім своїм партнерам. Робота із цією мережею має багато переваг, найголовнішими з яких є наступні:

 • Широкий асортимент. У партнерці представлено більше 200 ексклюзивних оферів від різноманітних рекламодавців із майже 50 гео світу. AFFPRO співпрацює з більш як п'ятьма постачальниками додатків, тому у афілейтів завжди є широкий вибір продуктів для просування.
 • Прозора статистика. Партнери AFFPRO використовують найшвидшу систему відстеження, а адаптивна статистика допомагає аналізувати результативність рекламних кампаній для кожного виду трафіку.
 • Цілодобова підтримка. Які б запитання чи проблеми не виникали у партнерів, команда підтримки AFFPRO готова допомогти у вирішенні складної ситуації 24/7.
 • Високий дохід. У партнерській мережі діють конкуренті ставки. Завдяки цьому вебмайстри можуть мати крутий профіт, адже офери в AFFPRO отримують більше п’ятнадцяти тисяч кліків та понад дві тисячі конверсій щоденно.
 • Ефективні інструменти. Партнери мережі отримують усі необхідні інструменти для успішного заливу на гемблу: в AFFPRO є зручний бот для отримання додатків, створення неймінгу і диплінку. Також у команді працюють дизайнери, які роблять унікальні крео. Крім того, мережа регулярно проводить ретельні дослідження брендів та гео.

Які умови пропонує партнерка?

Головний принцип AFFPRO — надавати партнерам можливості для розвитку і збільшення прибутку, тому у мережі діють вигідні та гнучкі умови співпраці як з вебмайстрами, так і з рекламодавцями. Там представлені офери від Cosmolot, Favbet, Nine Casino, GG Bet, Vulcan Bet та інших популярних сервісів. AFFPRO працює за двома моделями оплати: CPA та CPL.

Серед дозволених джерел трафіку партнерки є такі:

 • ASO;
 • SEO;
 • FB Ads;
 • UAC;
 • PPC;
 • Google Ads;
 • TikTok.

Виплати відбуваються щотижня у доларах, євро та USDT. Мінімум для виводу становить 300 доларів чи євро або ж від 20 депозитів.

Хороша перевага для досвідчених вебів — можливість домовитися про індивідуальні умови співпраці. Партнерська мережа цінує фахівців, що працюють з великими об’ємами. Тому топи та їх команди мають особистих менеджерів, які допомагають збільшити ефективність та прибутковість кампаній.

Огляд платформи

Користуватися платформою AFFPRO буде просто та зручно навіть тим вебам, які лише нещодавно розпочали роботу у партнерському маркетингу. Для реєстрації потрібно вказати email та дані месенджера, а також обрати бажані джерела трафіку.

Після підтвердження реєстрації відкривається доступ до особистого кабінету. Платформа має неперевантажений та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому складнощів з пошуком необхідного розділу не виникне. Окрім української, кабінет можна переглядати ще п’ятнадцятьма мовами, серед яких є англійська, німецька, італійська, польська та інші.

На головній сторінці відображається основна інформація про користувача, ключові статистичні показники і кілька останніх оферів.

У розділі з оферами можна ознайомитись із наявними продуктами більш детально. Тут представлено близько 200 найменувань від відомих гемблінг та бетинг-рекламодавців у найрізноманітніших гео.

«Звіти» — це розділ зі статистикою. У кабінеті доступно багато параметрів і фільтрів, за допомогою яких можна швидко подивитися ключові показники, зібрати дані для аналізу та відслідкувати загальну результативність по окремих країнах, оферах, гравцях, типах операційної системи тощо.

Також всередині платформи можна:

 • переглядати всі транзакції, включно з кліками, конверсіями та постбеками;
 • обрати зручний платіжний метод, наприклад PayPal, Payoneer, Skrill чи інший;
 • зберігати інформацію по усіх виплатах та переглядати баланс рахунку;
 • використовувати інструменти, зокрема глобальні постбеки, АРІ та мобільний додаток;
 • відстежувати виплати, отримані за допомогою реферальної програми.

Дещо важливе про AFFPRO 

Команда AFFPRO усвідомлює, що розвиток українського СРА-ком’юніті залежить від кожного вебмайстра та партнерської мережі. Особливо це важливо зараз, коли громадяни мають бути згуртованими, допомагати один одному та створювати якісні продукти, які заохочували б фахівців працювати першочергово з українськими партнерами.

Саме тому мережа активно бере участь у мітапах, головна ціль яких — розвиток українського партнерського маркетингу, обмін досвідом між досвідченими афілейтами та новачками зі сфери арбітражу трафіка, а також представлення України на міжнародному СРА-ринку. 

Так, команда AFFPRO протягом 2023 року відвідала Affiliate World Europe Barcelona, Sempro AI MeetUp, Paradise Traffic MeetUp та Sempro Kyiv Conference. А у вересні партнерка виступила спонсором Affhub Conf 2023 та Affhub Dream Party.

Мережа AFFPRO також займає чітку громадянську позицію, активно привертаючи увагу закордонних партнерів до проблем українців, що зіткнулися із наслідками російського повномасштабного вторгнення. 

Компанія ініціювала розіграш відпрацьованих гільз від мін, розфарбованих митцями, за донати. Кошти збирали як для відомих благодійних фондів на кшталт Фонду Сергія Притули, так і на цільові запити від військових, наприклад дрони MAVIC або ремонт автомобілів для українських бійців.

Відгуки про AFFPRO

Пріоритетом партнерки AFFPRO завжди залишається надання якісного сервісу. Попри те, що менеджери мережі рідко звертаються за відгуками до партнерів, вебмайстри часто охоче діляться позитивними враженнями за власним бажанням.

Колаж зі скрінів:

Висновок

AFFPRO — це українська партнерська мережа, яка надає партнерам вигідні умови співпраці. Працюючи у сфері гемблінгу та бетингу, AFFPRO постійно розширює асортимент оферів, пропонує конкурентні ставки, надає безперервну підтримку вебмайстрам та індивідуальні умови для топів. Якщо ви давно шукали українську мережу, яка дозволить стабільно розвиватися та збільшувати дохід, AFFPRO буде чудовим вибором. 

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF