12 Серпня, 2024

Як сервіси для роботи з текстами допоможуть арбітражнику

Опубліковано: 12.08.2024

Якість контенту — обов’язкова складова успішного просування та один з методів збільшення притоку трафіку. У цій статті зібрані найпопулярніші інструменти для роботи з текстами, якими активно користуються маркетологи, копірайтери, арбітражники та власники бізнесу.

Ви ознайомитесь з різноманітними сервісами, які зекономлять ваш час, допоможуть проаналізувати, вдосконалювати контент та спростити його створення.

Чому арбітражнику варто зважати на якість текстів?

Арбітраж передбачає використання рекламних кампаній для залучення якомога більшої кількості лідів на сайт чи лендінг. Особливо для нових брендів і стартапів арбітраж корисний швидким залученням аудиторії та встановленням ефективної взаємодії з нею. Але привернення уваги ЦА неможливе без якісного та цінного контенту, який до того ж впливає на рівень конверсії та клікабельність. Як саме?

Увагу потенційних лідів привертає насамперед:

  •  наявність чіткої та вичерпної інформації про товар/послугу;
  •  виокремлення переваг/цінностей бренду на тлі конкурентів;
  • правильно підібраний tone of voice компанії та його послідовне дотримання;
  • просте, доступне і зрозуміле формулювання текстів, наявність конкретики та прикладів;
  • використання маркетингових формул, що заохочують аудиторію до цільової дії.

Так, Google аналізує текстовий контент за моделлю Е-Е-А-Т, що розшифровується як «Досвід — Експертність — Авторитетність — Довіра». Відповідність цій концепції впливає на ранжування. Вона також дієва і для соцмереж: РК на основі таких постів матимуть більшу результативність.

ШІ-сервіси для генерації тексту

За допомогою штучного інтелекту можна автоматизувати написання контенту, не хвилюючись за ефективність рекламних стратегій — про ці та інші переваги подібних сервісів ми розповідали в одній з наших статей.

ChatGPT

Безперечно, один з найвідоміших і найбільш широко вживаних ресурсів. Допомагає створювати статті для блогу, гостьові пости, пости для соцмереж, email розсилки, тексти для лендінгів та багато іншого. Аби отримати бажаний результат, важливо чітко прописати завдання з усіма вимогами. Наприклад, вказати структуру й обсяг, tone of voice, унікальність, ключові слова тощо. 

Є платна версія Chat GPT Plus за 20 доларів на місяць з додатковими функціями. 

Byword.ai

Цей інструмент дозволяє створювати необмежену кількість текстів, зокрема SEO статей. Користувач може зазначити обсяг та стиль тексту. Як відзначає засновник сервісу Джейк Ворд, ресурс допоміг сайту фінансової компанії досягти мільйонного трафіку на місяць. 

До речі, сервіс має функцію захисту від більшості систем перевірки на ШІ. Підтримує понад 30 мов.

HiveMind

Допомагає генерувати план та різні типи текстів – від статті для блогу чи рекламного тексту до пресрелізу або торгової пропозиції. У безплатній версії можна створювати тексти загальним обсягом до 200 МВ на місяць. 

Доступна функція перекладу та виправлення помилок.

Створення рекламних текстів

Copy.ai

Генерує контент для маркетингових потреб на основі розширених алгоритмів. Орієнтований на приріст конверсії та ухилення від детекторів штучного інтелекту. Можна залучити функцію голосу бренду. Сервіс містить систему підказок та шаблонів, що значно полегшує користування та дозволяє створювати якісну рекламу.

Є безплатна версія, платні — від 36 доларів на місяць.

Jasper AI

Корисний інструмент для маркетологів та власників бізнесу, який генерує рекламні публікації, тексти для медіа та соцмереж. Головна особливість — висока унікальність такого контенту, а також здатність сервісу сканувати ваш сайт, вивчаючи особливості стилю й tone of voice вашого продукту. Сервіс підходить і для соціальних мереж та email-розсилок. Підтримує понад 25 мов.

Безкоштовна пробна версія діє 7 днів. Далі можна обрати тариф — вартість від 49 доларів на місяць. 

Writesonic

Такий інструмент сервісу, як AI Article Writer, підходить для створення рекламних оголошень, цільових сторінок, описів продукту, постів та інших форматів контенту. Він генерує персоналізовані тексти, адаптуючись до особливостей кожного бізнесу. Також може оптимізувати ваш текст за SEO вимогами та надавати рекомендації. 

Є безплатний план з обмеженим функціоналом. Платні стартують від 12 доларів на місяць. 

Copymate

У цьому сервісі можна створювати різні види текстів. Також Copymate має функцію оптимізації під SEO. Ключова фішка ресурсу — можливість синхронізації з Word Press, що значно економить час. З-поміж інших корисних функцій — редагування й створення зображень до тексту. Сервіс підтримує українську мову. 

Безплатний тариф дозволяє генерувати тексти загальним обсягом до 16 000 слів. Платні версії коштують від 29 доларів на місяць. 

Перевірка грамотності, унікальності та редагування

Grammarly

Цей сервіс виправляє орфографічні, пунктуаційні, лексичні та стилістичні помилки в англомовних текстах. Користувач може налаштувати відповідний для своєї аудиторії стиль за критеріями формальності, ЦА, мети, галузі.

Ресурс досить вигідний ще й тому, що пропонує пояснення щодо помилок. Також він дає загальну оцінку тексту стосовно читабельності та ефективності сприйняття. Такі розширені функції доступні в преміумверсії за 12–15 доларів на місяць.

Hemingway Editor

Ще один англомовний редактор, основне завдання якого — спрощення тексту й поліпшення його сприйняття. Ресурс скорочує складні речення й фрази, замінює складну лексику на більш загальновживану, пасивний стан на активний. Основні функції є у безкоштовній версії.

Однак ІТ та бізнес-контент може виявитися для програми заскладним, тому оцінка читабельності буде низькою. Також під час редагування не враховує стиль та контекст.

Мова — ДНК нації

Безоплатний ресурс для перевірки та редагування текстів українською мовою. Підсвічує помилки та надає рекомендації.

Dupli Checker

Мультифункціональний сервіс, який може перевіряти контент на плагіат, виявляти пунктуаційні та граматичні помилки, редагувати, перефразовувати тощо. Більшість інструментів доступна безкоштовно, проте для обмеженої кількості знаків.

Copywritely

Цей інструмент буде корисним для аналізу SEO статей. Окрім визначення унікальності, в ньому можна побачити результати щодо переспаму, води, читабельності, щільності ключових слів та граматичних помилок. Перевіряє контент на 11 мовах, зокрема українською.

Безкоштовно можна скористатися лише 5 перевірками. Платні тарифи — від 29 доларів на місяць.

EduBirdie

Цей інструмент визначає рівень унікальності, читабельності, ідентифікує помилки та зайві слова, підраховує синоніми. Перевірка на оригінальність платна й коштує від 9,99 доларів на місяць. Сервіс також проводить зіставлення з Google і Bing.

Окрім функцій ШІ, тут можна знайти райтера та замовити написання тексту.

Copyscape

Ресурс дозволяє аналізувати не лише тексти, а й вебконтент. Безкоштовно можна сканувати тексти, що вже знаходяться на сайті. Є ліміт — до 10 перевірок на добу. А от перевірка офлайн статей коштує від 5 доларів на місяць. Для цього потрібно реєструвати отримати преміальний доступ.

Smodin.io

Сервіс підходить для B2B бізнесу, пов’язаного з текстовим контентом. З-поміж 47 мов інтерфейсу є українська. Дає детальний звіт з унікальності із вказівкою на джерела плагіату та створений за допомогою ШІ контент. Також має API.

Кількість безкоштовних перевірок обмежена — до 5 на добу за умови реєстрації. Більше можливостей — за 5 доларів на місяць.

Пошук ключових слів, SEO-аналіз та оптимізація

Google Ads

Інструмент для оцінки витрат та обсягів SEO-трафіку, аналізу цільових сторінок, огляду конверсій, збору семантичного ядра та пошукових запитів, оцінки типів відповідності ключів, перевірки мовного таргетингу та багатьох інших завдань.

Результати у безплатній версії досить неточні. Для отримання платного доступу, необхідно підключити рекламу та поповнити рахунок у своєму обліковому записі.

SurferSEO

Один з популярних SEO оптимізаторів, який сканує вміст сайту чи блогу відповідно до критеріїв ранжування в пошукових системах. Це дозволяє підвищити позицію сайту в пошуковій видачі. Сервіс дає рекомендації щодо використання ключів та поліпшення якості контенту.

Є безкоштовна й платна версії (до 30 статей — від 89 доларів на місяць).

Ahrefs

Один з відомих мультифункціональних інструментів з SEO аналізу. Зокрема він дозволяє аналізувати органічну видачу, контент, ключові слова, конкурентів, динаміку позицій в Rank Tracker. Загальна інформація дозволяє власникам сайтів визначати подальші перспективи та стратегії.

Ресурс платний й пропонує різні тарифні плани від 129 доларів на місяць.

Serpstat

Сервіс створений для SEO та PPC фахівців. Пропонує докладний аналіз ключових слів, зовнішніх посилань, позицій у видачі, а також ресурсів конкурентів. Допомагає збирати семантику та здійснювати аудит технічних характеристик сайту.

Безкоштовно можна здійснювати не більше 30 запитів на добу. Платні функції — за 119 доларів на місяць.

SimilarWeb

Цей інструмент допомагає здійснювати комплексний аналіз, а саме — канали трафіку, пошуковий трафік, трафік з соцмереж, шляхи приходу клієнтів, статистику відвідувань з різних країн, інтереси аудиторії, докладну інформацію про конкурентів. Також сервіс дозволяє аналізувати РРС-рекламу за KPI та іншими показниками. Результати аналізу можна отримувати у форматі графіка чи таблиці й одразу завантажувати окремим файлом.

Можна користуватися безкоштовною повноцінною версією протягом 7 днів.

Сервіси для перекладу та локалізації текстів

Crowdin

Українська платформа, що локалізує сайти, користувацькі інтерфейси, документацію та загалом маркетинг. Тут можна перекладати програми, ігри, email, додатки, сайти, блоги тощо. Сервіс не повністю автоматизований. Після заповнення форми замовлення, з вами зв’язується менеджер проєкту для подальшого узгодження дій.

Є безкоштовний план, що включає 1 інтеграцію та 1 приватний проєкт. Платні версії коштують від 50 доларів на місяць.

GitLocalize

Цей безкоштовний сервіс здійснює переклад за принципом docs-as-code. Він синхронізує усі попередні переклади з актуальним проєктом та постійно відстежує оновлення. Забезпечте узгодженість стилю й термінології перекладу за допомогою пам'яті перекладів і глосаріїв. Користувач може статично керувати перекладами на рівні файлів, а також порівнювати їх з оригіналом за сегментами.

Trados

Програма забезпечує якісний CAT-переклад завдяки розширеним функціям ШІ та вдосконаленим хмарним можливостям. Дозволяє персоналізувати переклад залежно від особливостей бізнесу та географії. ШІ охоплює великі мовні моделі (LLM) з вбудованими базами термінології. В онлайн-редакторі є функції диктування, що дозволяють транскрибувати текст і виконувати понад 130 дій за допомогою голосового введення або команд.

Програма досить дорога. Річна підписка для перекладача-фрилансера коштує 294 фунти стерлінгів.

WebTranslateIt

Містить провідні інструменти синхронізації файлів та плагіни. Сервіс створює пам'ять перекладів для кожного проєкту, що дуже зручно для підтримки послідовності перекладів. Усі проєкти інтегруються у термінологічну базу даних. Підтримує узгодженість перекладів. Сторінка історії дозволяє побачити все, що відбувалося з сегментом тексту — ця функція неймовірно корисна для виправлення помилок.

Є безплатний пробний період протягом 15 днів. Вартість тарифного плану Starter — 79 євро на місяць.

Корисними для арбітражника будуть і більш доступні сервіси для онлайн перекладів, такі як Deepl, Reverso, ABBYY LL, Translate.com, Collins Dictionary Translator, Bing Microsoft Translator та інші.

Додаткові корисні сервіси

Otter.ai

Цей інструмент допомагає автоматично трансформувати мовлення в текст, здійснюючи транскрибацію аудіо-, відеофайлів та онлайн-зустрічей. Щоб покращити точність транскрибування, можна налаштувати словниковий запас, додавши сленг, фразеологізми, власні назви тощо. Є інтеграція з Zoom, Google Meet і Microsoft Teams, а також Slack і Dropbox.

З мінусів — підтримує лише американську та британську англійську. Для безоплатного користування надається 300 хвилин щомісяця.

SpeechText.AI

Програма для перетворення аудіофайлів у текст. Відзначається високою точністю запису. Структурує текст та додає розділові знаки. Безплатна версія дозволяє транскрибувати лише 10 хвилин запису обсягом до 60 МВ. За 10 доларів на місяць можна працювати із аудіофайлами тривалістю 180 хвилин. Містить інтерактивний вебредактор.

Brand24

Корисний інструмент, що аналізує настрої вашої ЦА та рівень сприйняття вашого контенту і оферу. Ресурс збирає дані з найрізноманітніших медіа, враховує всі коментарі та відгуки. Дозволяє вибудувати картину охоплення бізнесу в соцмережах.

Є безкоштовна пробна версія на 14 днів. Вартість індивідуального тарифного плану — 119 доларів на місяць.

HubSpot

Ще один ресурс для дослідження настроїв ваших клієнтів. Корисний сервіс для SMM фахівців. Здійснює пошук відгуків за ключовими словами вашого бізнесу. Видає результат у форматі діаграм і графіків. Дозволяє взаємодіяти з ЦА «тут і зараз». Чудово синхронізується з CRM.

Розробники пропонують безплатний план з обмеженим функціоналом, тарифи для фрилансерів та малих команд (15 доларів на місяць) і тарифи для бізнесу.

Neuralwriter

Сервіс для рерайту, що дозволяє перефразовувати текст у 3 режимах на більш ніж 27 мовах. Містить 3 відмінні режими АІ. Є абсолютно безплатним. Однак передбачає добовий ліміт символів — до 10 000. Також є функція перевірки унікальності. Зручний він і тим, що не вимагає реєстрації.

Paraphraser.io

Інструмент для переписування текстів 22 мовами, зокрема українською. У безплатній версії можна перефразовувати до 400 слів за один раз. Є функції перевірки на плагіат та впорядкування граматики (ліміт до 5000 слів). А також Creative, Smarter та Shorten режими перефразування, які доступні в платних версіях від 29 доларів на місяць.

ZeroGPT

Безкоштовний ресурс для виявлення у тексті контенту, згенерованого ШІ. Можна завантажити файл або вставити текст обсягом до 15 000 символів. Виділяє потрібні місця у тексті та показує відсоток AI. У першу чергу орієнтований на пошук ознак ChatGPT.

Висновок

Цей перелік не є вичерпним. Радимо вам протестувати кожен ресурс та обрати найкращі варіанти безпосередньо для вас як фахівця. Сервіси для перевірки граматики, читабельності й унікальності тексту точно будуть корисними для тих, хто працює у партнерському маркетингу. 

Під час вибору враховуйте особливості ЦА, бізнесу, ГЕО, джерела, на яких плануєте розміщувати текстовий контент. А краще створіть підбірку з найбільш відповідних для вас сервісів, яка завжди буде у вас під рукою. Не забувайте відстежувати інновації й пробувати нові інструменти. Адже таким чином ви лише посилите свої контент-стратегії та ефективність заливу трафіку.

Останнє редагування: 12.08.2024

Поділіться своєю думкою!
Відповідь на коментар від
Введіть правильний email
Підтримай проект
Купуючи рекламу та використовуючи наші сервіси ви підтримуєте українську армію! Підтримати UAFF